chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

جک دورسی می گوید، بیت کوین کلید آینده توییتر است

جک دورسی می گوید، بیت کوین کلید آینده توییتر است | چارتیکال | آموزش پرایس اکشن | فوت پرینت | سنتیمنتال | فارکس | ارزدیجیتال| ولیوم تریدینگ

جک دورسی می گوید، بیت کوین کلید آینده توییتر است:

مدیر عامل توییتر به دنبال فرصتی است که بیت کوین را در سرویس هایی مانند تجارت، اشتراک و ویژگی های جدید مانند Twitter Tip Jar و Super Follows ادغام کند.

جک دورسی، مدیر عامل توییتر اعلام کرد، بیت کوین بعنوان بزرگترین رمزارز جهان از نظر ارزش بازار، یکی از روندهای کلیدی برای آینده توییتر خواهد بود.

مدیر عامل توییتر گفت که بیت کوین “بخش بزرگی” از آینده شرکت از نظر درآمد سه ماهه دوم این شرکت خواهد بود و به قابلیت این ارز دیجیتال برای تغییر بیشتر محصولات و خدمات توییتر اشاره کرد.

دورسی با اشاره به بیت کوین به عنوان ارز اصلی اینترنت، فرصت های ادغام بیت کوین در سرویس های موجود توییتر از جمله تجارت، اشتراک و ویژگی های جدید مانند Twitter Tip Jar و Super Follows را توصیف کرد.

این مدیر عامل به سرمایه گذاران توضیح داد که بسیاری از نوآوری های مرتبط با بیت کوین. “مهم تر از ارزهایی است که داشتنشان لازم است”. زیرا توییتر به تمرکززدایی شبکه های اجتماعی و ارائه مشوق های اقتصادی بیشتر، متعهد است. وی خاطرنشان کرد که بیت کوین یکی از سه روند اصلی برای آینده توییتر در کنار هوش مصنوعی و تمرکززدائی است. وی گفت: “من فکر می کنم که برای توییتر و سهامداران توئیتر بسیار مهم است. که ما همچنان به این فضا نگاه کنیم و به مقدار زیاد در آن سرمایه گذاری کنیم.”

دورسی تأکید کرد که توییتر در تعهد خود به رمزارز، تنها نیست. و به توسعه تهاجمی ارز دیجیتال توسط غول رسانه های اجتماعی فیس بوک اشاره کرد. که انتظار می رود رمزارز Diem خود را در اواخر سال جاری آزمایش کند. اما برخلاف فیس بوک، توییتر روزی به بیت کوین به عنوان یک استاندارد رایگان اینترنتی بومی توجه خواهد کرد. دورسی اظهار داشت:

“یک نیاز آشکار به این و قدردانی از آن وجود دارد. و من فکر می کنم یک استاندارد رایگان که مخصوص اینترنت باشد. راه صحیحی است که باید طی شود. به همین دلیل تمرکز من و تمرکز ما در نهایت بر روی بیت کوین خواهد بود. “

گزارش شده است که آخرین ارتباط دورسی با بیت کوین. مربوط به زمانی است که مدیر عامل این شرکت درمورد اینکه چگونه توییتر می تواند بیت کوین را در محصولات خود ادغام کند، صحبت کرده است. اظهارات جدید اندکی پس از آن مطرح شد که دورسی در رویداد مجازی بیت کوین. “The ₿ Word” در کنار ایلان ماسک مدیر عامل تسلا و کتی وود از شرکت سرمایه گذاری Ark Invest، در مورد بیت کوین بحث و گفتگو کرد. دورسی گفت که اگر بیت کوین قبل از توییتر یا فیس بوک وجود داشت. بسیاری از مدل های تجاری موجود بسیار متفاوت می بود. وی خاطرنشان كرد: “ما مطمئناً وابستگی خود را به مدل تجاری تبلیغاتی نخواهیم داشت.”

دورسی به عنوان یکی از معتقدان اصلی و اولیه بیت کوین شناخته می شود. او بارها و بارها استدلال کرده که بیت کوین حداقل از سال 2018 به عنوان ارز واحد اینترنت مطرح شده است. شرکت پرداخت دیجیتال دوستانه رمزارز وی بنام Square. یکی از سرمایه گذاران کلیدی بیت کوین است. و در اواخر سال 2020، 50 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است. و سپس 170 میلیون دلار دیگر در فوریه 2021 بیت کوین خریده است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − 2 =