جی پی مورگان، غول بانکی ایالات متحده قصد دارد استعدادهای بیشتری در بلاکچین خود استخدام کند

جی پی مورگان، غول بانکی ایالات متحده قصد دارد استعدادهای بیشتری در بلاکچین خود استخدام کند| پرایس اکشن جبل عاملی| ارز دیجیتال| فارکس | سنتیمنتال | آموزش پرایس اکشن | آموزش سنتیمنتال | آموزش ارز دیجیتال

جی پی مورگان، غول بانکی ایالات متحده قصد دارد استعدادهای بیشتری در بلاکچین خود استخدام کند

برخی از فرصت های شغلی جدید مرتبط با بلاکچین بانک JPMorgan به دنبال داوطلبانی است. که در زمینه ی بیت کوین، اتریوم و سازوکارهای اجماع اثبات سهام، سابقه و تجربه دارند.

بانک سرمایه گذاری بزرگ آمریکایی JPMorgan با ارسال مجموعه ای از فرصت های شغلی جدید مرتبط با بلاکچین، جذابیت استخدام بلاک چین خود را افزایش داده است.

JPMorgan موقعیت های شغلی مختلفی را درخواست کرده. که نشان دهنده ی پیگیری تلاش های جهانی این بانک، برای توسعه بلاکچین اش است. از جمله این مشاغل می توان به توسعه دهنده نرم افزار متمرکز بر بلاکچین، مهندس، بازاریاب و حسابرس اشاره کرد. با توجه به فرصت های شغلی درخواست شده توسط این شرکت در LinkedIn. در چند روز گذشته بسیاری از این پست های جدید مرتبط با بلاکچین منتشر شده است.

آگهی های استخدام جدید این بانک، به دنبال استعدادهای بلاکچین در چندین شعبه JPMorgan در سراسر جهان از جمله ایالات متحده، سنگاپور، هند، هنگ کنگ، انگلستان و سایر کشورها است.

این شرکت فقط در ایالات متحده بیش از 30 فرصت شغلی را طی هفت روز گذشته ارسال کرده است.

تعدادی از درخواست های شغلی به طور خاص مربوط به استعدادهایی است که برای بخش Onyx می باشد. که روی ارز دیجیتال JPMorgan و همچنین Liink، شبکه داده بین بانکی اختصاصی مبتنی بر بلاک چین، تمرکز دارد. اونیکس که در اکتبر گذشته راه اندازی شده است. روی استیبل کوین داخلی JPMorgan Chase معروف به JPM Coin متمرکز است.

یکی از فرصت های شغلی که تازه باز شده، مهندس نرم افزار پلتفرم بلاکچین در جرسی سیتی، نیوجرسی است که به دنبال متخصصانی است که در زمینه فناوری های امنیتی بلاکچین، الگوریتم های اثبات سهام (PoS)  و همچنین رمزارزهای اصلی مانند بیت کوین و اتر تجربه دارند.

پست های شغلی جدید، اندکی پس از آن ارسال شده اند که تحلیلگران JPMorgan پیش بینی کرده اند. که انتقال اتریوم در آینده از سیستم مبتنی بر اثبات کار به سیستم مبتنی بر اثبات سهام، باعث افزایش بازدهی پذیرش جهانی رمزارز ها می شود. و به طور بالقوه موج افزایش بازپرداخت تا 40 میلیارد دلار تا سال 2025 را تحریک می کند. تحلیلگران این بانک همچنین بر این باورند که بیت کوین می تواند به طور بالقوه به جایگزینی جذاب برای طلا تبدیل شود. و در بلندمدت از قیمت 140،000 دلار عبور کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =