جی پی مورگان طبق استراتژی خود هشدار می دهد که روند کوتاه مدت بیت کوین چالش برانگیز است

جی پی مورگان طبق استراتژی خود هشدار می دهد که روند کوتاه مدت بیت کوین چالش برانگیز است|چارتیکال|آموزش پرایس اکشن|فوت پرینت|سنتیمنتال|فارکس|ارزدیجیتال

جی پی مورگان طبق استراتژی خود هشدار می دهد که روند کوتاه مدت بیت کوین چالش برانگیز است:

تحلیل گران جی پی مورگان در یادداشتی بیان کردند. که بیت کوین و بازار رمزارز در آغاز بهبود روند نزولی خود قرر دارند.

نوسانات آخر هفته بیت کوین بین 30،000 تا 34،000 $ به نظر می رسد. داستان عدم قطعیت روند کوتاه مدت آن را تقویت می کند. زیرا طرفداران استراتژی جی پی مورگان معتقدند که بازار ارزهای رمزارز، هنوز به روند سالم و عادی خود بازنگشته است.

یک یادداشت از تیم JPMorgan Chase در روز جمعه نشان می دهد. که روند کوتاه مدت بیت کوین هنوز هم چالش برانگیز است. بر اساس داده های موجود درون زنجیره ای، طرفداران استراتژی جی پی مورگان گفتند. که “احتمالاً هنوز هم موقعیت های پر ریسکی وجود دارد که باید از طریق بازار رفع شود.”

جی پی مورگان، ثبات بازار آتی بیت کوین و احتمال افزایش کارمزدهای تولید به دلیل مهاجرت ماینرها از چین را از جمله عوامل مثبت ذکر کرده است. چندین تحلیل نشان می دهد که هزینه تولید بیت کوین از نظر تاریخی با قیمت آن گره خورده است. بنابراین، افزایش هزینه استخراج می تواند بر تقویت قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد.

این یادداشت نشان می دهد که به نظر می رسد بازار رمزارز در آغاز روند بهبودی باشد اما هنوز کاملاً سالم نیست. طبق گفته بلومبرگ، Fundstrat’s David Grider توصیه می کند. ریسک را کاهش داده یا برخی از ارزهای مطمئن را خریداری کنید.

بیت کوین با احتمال خروج از محدوده متوسط 40 هزار دلار، 30،000 دلار را پس می زند

پس از یاداشت جی پی مورگان، بازگشت بیت کوین به قیمت 30،000 دلار که به عنوان سطح حمایتی بحرانی تلقی می شود، صورت گرفت. بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView. قیمت بیت کوین قبل از بهبودی سریع در $ 33،445 در آخر هفته، به 30،070 دلار رسید.

آخر هفته اظهارات مثبتی برای بزرگترین رمزارز از سوی ریکاردو سالیناس پلیگو، سومین مرد ثروتمند مکزیک صورت گرفت. که بیت کوین را طلای جدید نامید. بعد از این صحبت، صبح امروز دوشنبه قیمت این رمزارز به بالای 35000 دلار رسید.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 12 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉