دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در تهران

حضور آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران | فاینکس 2019
چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

در این بخش شما خلاصه ای از نتایج و دستاوردهای آکادمی را در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران خواهید خواند از جمله : اهدای جایزه ۳۱ میلیون تومانی، برگزاری کلاس برای ۲۵۰ نفر، سخنرانی برای فاینکس TV و… . پیشنهاد می کنم حتما از گالری انتهای همین صفحه دیدن کنید

آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی
بورس، بانک و بیمه تهران | سال ۱۳۹۸

آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی، در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در تهران شرکت کرده که نتایج فوق العاده ای برای این مجموعه داشته است. این نمایشگاه با حضوری کارگزاری های مطرح کشور، بانک ها و بیمه ها طی مدت ۴ روز برگزار گردید که توانست روزانه چندین هزار نفر بازدید کننده را به خود جذب کند.

یکی از اقدامات جالبی که آکادمی در این نمایشگاه انجام داد، برگزاری مسابقات پانتومیم برای ۵ شرکت کننده و اهدای جایزه ۳۱۰۰۰۰۰۰ تومانی به شرکت کنندگان این مسابقه بود که  ۵ جایزه ۶ میلیونی تومانی برای ۵ نفر  و ۱۰ جایزه ۱۰۰ هزار تومانی برای ۱۰ نفر در نظر گرفته شده بود.

هر گروه شرکت کننده در این مسابقه از دو نفر تشکیل می شد که یک نفر می بایست کلمه ای را که در ارتباط با بورس بوده و از آقای احمدرضا جبل عاملی دریافت کرده است را به انجام حرکات پانتومیم به دوست دیگر خود نشان دهد و شخص مقابل اگر به صورت صحیح حدس بزند، برنده خواهد شد.

این مسابقات توسط فاینکس TV نمایشگاه با کارگردانی آقای اهوازی صورت گرفت که به صورت مستقیم بر روی شبکه آپارات و اینستاگرام پخش می شد.

از دیگر اقدامات صورت گرفته در این نمایشگاه سخنرانی آقای احمدرضا جبل عاملی در مورد مجموعه آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی به درخواست فاینکس TV نمایشگاه بود که یکی از بهترین نتیجه این سخنرانی ایجاد همکاری با وزارت صنعت، معدن و تجارت بود.

در این نمایشگاه، علاوه بر کارشناسان آکادمی و آقای احمدرضا جبل عاملی، دانش پذیران وفادار دوره های قبلی که به موفقیت های چشم گیری دست یافته بودند به صورت افتخاری در این ۴ روز حضور پیدا کرده و به ما در امر مشاوره و ایجاد فضای بهتر برای مراجعه کنندگان کمک کردند که در انتهای همین ویدیو از آنها تقدیر و تشکر به عمل آمد.

یکی از دستاوردهای این دوره برگزاری دوره آموزش معامله گری به جمعی از علاقه مندان بلافاصله بعد از نمایشگاه بود که در ساختمان آموزشی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

از اقدامات مهمی که در این ۴ روز توسط غرفه آکادمی انجام گردید برگزاری ۸ کلاس آشنایی با تحلیل سنتیمنتال بود که نتیجه آن آشنایی علاقه مندان به سیستم معاملاتی آکادمی و پاسخ گویی به سوالات بیش از ۲۵۰ نفر بود.

0

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 50 مگابایت
زمان فایل صوتی : 20 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست