چارتیکال | فوت پرینت | پرایس اکشن

دیگر مسخره نمی کنید؟ نیروی فضایی ایالات متحده خط NFT را پرتاب خواهد کرد

دیگر مسخره نمی کنید؟ نیروی فضایی ایالات متحده خط NFT را پرتاب خواهد کرد

نیک رز، مدیر عامل اترنیتی چین گفت: “ما هم اکنون می توانیم این دستاورد تاریخی نیل آرمسترانگ را به شکل NFT بر روی دفتر غیر قابل تغییر قرار دهیم و آن را بصورت توکن NFT در آوریم تا عموم مردم بتوانند در آن مشارکت کنند و آن را به خاطر بسپارند.”

نیروی فضایی ایالات متحده، که شاخه ای از نیروهای مسلح است و تحت دولت قبلی دونالد ترامپ ایجاد شده، در حال انتشار یک سری توکن های غیر مثلی یا غیر قابل معاوضه NFT است.

در اطلاعیه روز دوشنبه، نیروی فضایی ایالات متحده (USSF)  گفت که با پلت فرم توکن غیر مثلی Ethernity Chain همکاری کرده است تا نسخه های دیجیتالی پچ ها و کوین های طراحی شده برای پرتاب پنجمین خودرو فضائی در مجموعه ماهوره ای GPS Block III را منتشر کند. NFT ها دارای تصویر خودرو فضایی ماهواره ای، لباس فضایی و سایر تصاویر نمادین هستند. نام یکی از خودروهای فضائی پرتاب شده، به اسم نیل آرمسترانگ نامگذاری شده، که پیشگام فضا و اولین شخص قدم گذاشته روی ماه می باشد.

طبق Ethernity Chain، NFT ها توکن های تعاملی واقعیت افزوده خواهند بود، که یکی از آنها، تصویر سه بعدی 27 ماهواره در حال چرخش به دور زمین را دارد که دانشمندان آن را “صورت فلکی” GPS توصیف می کنند. پیشنهادات افتتاحیه NFT ماهواره ای از 1 دلار شروع می شود و شامل مجموعه هایی از 25 تا 100 قطعه است که از 100 دلار تا 1000 دلار متغیر است.

“نیک رز” مدیر عامل زنجیره ای Ethernity در بخشی از این اطلاعیه گفت: “این یک فرصت تاریخی برای NFT و فضای بلاکچین است که خود را به جلو سوق دهد و یک لحظه زیبا از نظر فنی و آینده خلق کند.” “ما هم اکنون می توانیم این پرتاب و دستاورد تاریخی نیل آرمسترانگ را به شکل توکن NFT در دفتر اصلی تغییرناپذیر قرار دهیم و آن را به شکل توکن NFT در آوریم که عموم مردم بتوانند در آن شرکت کنند، و آن را به خاطر بسپارند.

مهاجمان فضایی: پرتاب رمزارز به مدار

گفته می شود این ماهواره “سیستم های موقعیت یابی و ناوبری دقیق جهانی را به کاربران نظامی و غیرنظامی ارائه می دهد.” با پنجره پرتاب 15 دقیقه ای که از ساعت 4:09 بعد از ظهر روز پنج شنبه آغاز می شود، رهبران پروژه در Astrotech Space Operations Florida از قبل برای پرتاب در ایستگاه نیروی فضایی کیپ کاناورال آماده می شوند.

پس از ایجاد آن به عنوان شاخه ای مستقل از نیروهای مسلح ایالات متحده در سال 2019، بسیاری از آنها ابتدا USSF را مسخره کردند زیرا ظاهراً زمانی در دستور کار دولت ترامپ قرار داشت که نگرانی های داخلی و بین المللی بیشتر از نگرانی آنها در ایالات متحده بود . نیروی فضایی حتی از یک سریال کمدی تلویزیونی به همین نام الهام گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =