راه اندازی نسخه پلتفرم Aave Pro “به دلیل تقاضای گسترده ی آن” برای سرمایه گذاران سازمانی در این ماه

راه اندازی نسخه پلتفرم Aave Pro "به دلیل تقاضای گسترده ی آن" برای سرمایه گذاران سازمانی در این ماه

اکنون پلتفرم محبوب Aave Pro، پیشرو در بازار دیفای آماده است. تا پلتفرم خود را برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کند.

برای اولین بار در ماه می اعلام شد که استانی کولچف، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Aave. آزمایش استخرهای خصوصی خود را آغاز کرده است. اکنون، کولچف تأیید کرده که سرانجام Aave Pro در ماه جولای راه اندازی می شود.

این موضوع در واقع در طی وبینار Blockworks با نام “گام های بعدی در دیفای سازمانی” به اشتراک گذاشته شد. جایی که این پروتکل اشاره کرد که “به دلیل تقاضای گسترده از سوی سرمایه گذاران نهادی مختلف”، Aave با Fireblocks همکاری کرده است. تا اولین پروتکل مجاز برای نقدینگی غیرمتمرکز Aave Pro را در ماه ژوئیه راه اندازی کند.

Aave Pro، به موسسات و شرکت های بزرگ امکان دسترسی به بازده DeFi را می دهد. و از شفافیت و اتوماسیون بهره مند می شود.

طبق این یادداشت به اشتراک گذاشته شده، Aave Pro از قراردادهای هوشمند V2 تست شده به طور گسترده استفاده کرده. و یک لایه ی لیست سفید اضافه می کند. تا فقط آن دسته از شرکت کنندگان که احراز هویت خود را کامل کرده اند. بتوانند به استخر Aave Pro دسترسی پیدا کنند.

در ابتدا، فقط چهار دارایی بیت کوین، اتریوم، USDC و Aave (AAVE) در مجموعه Aave Pro گنجانده می شود. زیرا سرمایه گذاران نهادی، این دارایی های متمرکز را تقاضا دارند.

در ادامه آمده است، این استخر نقدینگی از سایر استخرهای نقدینگی Aave در بازار Aave V2 و بازار Aave Polygon تفکیک می شود.

پلت فرم Fireblocks برای نگهداری، انتقال و تسویه حساب دارایی های دیجیتال. یکی از موارد موجود در نهادها، از جمله سرمایه گذاران نهادی، شرکت ها و فین تک است. این برنامه همچنین قابلیت کنترل انطباق و عدم تقلب AML را در این بازار Aave Pro اعمال خواهد کرد.

“Aave Pro، غیرمتمرکز و تحت حاکمیت Aave اداره خواهد شد”، که کولچوف می گوید “جالبترین” بخش است.

این موارد فقط مربوط به Aave نیست. رقیب آن یعنی Compound Finance نیز به تازگی محصول جدید خود را با نام Compound Treasury با هدف قرار دادن سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کرده است. از طریق Compound Treasury، APR 4% ثابت برای دلار آمریکا با نقدینگی روزانه ارائه می دهد. اما هیچکدام از پیچیدگی های رمزارزها را ندارد.

این تیم، هفته گذشته در اطلاعیه ای گفت: “چشم انداز ما این است که Compound Treasury. پلی برای موسسات مالی غیر رمزارز برای ارائه مزایای اصلی DeFi به میلیاردها کاربر بعدی است.”

این شرکت قبلاً برنامه خود را روی مشتریان خود شروع کرده و قصد دارد دسترسی “به آن را به طور قابل توجهی طی ماه های آینده” گسترش دهد.

معامله گری بنام لومدارت از eGirl Capital، در مورد سرمایه گذاران سنتی که در سود گرفتن از این سرمایه گذاری تاخیر داشتند گفت: “استفاده از این سرمایه گذاری از نرخ بهره منفی بهتر است اما اکنون کل این پول، سوخت ارزان برای افراد تیزبینی است که می توانند از آن بهتر استفاده کنند.”

به گفته وی، این، “ده ها میلیارد دلار پول صندوق میراث” به ارمغان می آورد که توسط بازار DeFi قیمت گذاری نمی شود، و از هفته گذشته، شروع به رشد کرده است.

در شرایط فعلی که نرخ بهره، صفر تا زیر صفر است. سرمایه گذاران نهادی به دنبال گرفتن سود هستند و از طریق این محصولات DeFi، بازدهی بسیار بالاتر بدون معامله مستقیم رمزارزها و بی ثباتی قیمت کسب می کنند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉