chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

داغ شدن بحث بیت کوین در روسیه: دادگاه به بزرگترین بانک این کشور دستور داد حساب های معامله گر رمزارز را از حالت مسدودی خارج کند

داغ شدن بحث بیت کوین در روسیه: دادگاه به بزرگترین بانک این کشور دستور داد حساب های معامله گر رمزارز را از حالت مسدودی خارج کند|جبل عاملی ولیوم تریدینگ بورس پرایس اکشن فوت پرینت سنتیمنتال ارز دیجیتال آموزش ارز دیجیتال اموزش سنتیمنتال آموزش فارکس آموزش ارز دیجیتال آموزش رمز ارز آموزش بیت کوین آموزش دوج کوین قیمت دوج کوین قیمت ارز دیجیتال آموزش خرید ارز دیجیتال آموزش تحلیل ارز دیجیتال تحلیل بیت کوین تحلیل ارز دیجیتال تحلیل پرایس اکشن تحلیل تکنیکال تحلیل فاندامنتال آموزش بورس از مقدماتی تا پیشرفته تحلیل فارکس آموزش فارکس از مقدماتی تا پیشرفته

داغ شدن بحث بیت کوین در روسیه: دادگاه به بزرگترین بانک این کشور دستور داد. حساب های معامله گر رمزارز را از حالت مسدودی خارج کند

همانطور که رویدادهای اخیر نشان می دهد روسیه، کشوری که هنوز با جنبه های مختلف تنظیم قوانین رمزارز دست و پنجه نرم می کند. ممکن است موضع خود را نسبت به این طبقه از دارایی ها نرم کند.

دادگاهی در یکاترینبورگ، چهارمین شهر بزرگ روسیه، دادگاه منطقه ای Sverdlovsk. روز گذشته به Sberbank دستور داد حساب یکی از مشتریان خود را باز کند که حساب وی قبلا برای معامله بیت کوین مسدود شده بود.

پاول ردوینتز، معامله گر بیت کوین، پس از اینکه بانک متوجه معاملات غیر معمول او شد. حسابها و کارتهای وی را بنا بر احتمال زیاد مشارکت در پولشویی مسدود کرد. Sberbank همچنین از Pavel R.  درخواست کرد تا اسنادی را ارسال کند که منبع وجوه و معنای عملیات در حال انجام را توضیح می دهد.

این مشتری با ارائه تمام اسناد لازم، به بانک توضیح داد که معاملات غیر معمول او، معاملات بیت کوین است. از آنجا که حسابهای وی پس از رعایت قوانین توسط او باز نشد، وی اقدام به شکایت از بانک کرد. پرونده اولیه ای که در آن وی برای رفع انسداد کارت های بانکی، حساب ها، از سرگیری خدمات بانکی از راه دور و جبران خسارت معنوی به دادگاه شهر Revdinsky شکایت کرد، توسط دادگاه رد شد.

تلاشهای وی برای تجدیدنظر این حکم به ثمر نشست. زیرا دادگاه منطقه ای، پرونده را مجدداً مورد بررسی قرار داد، حکم قبلی را به نفع او لغو کرد. و بانک را به رفع انسداد کارتهای بانکی، بازگرداندن دسترسی به خدمات راه دور بانکی و جبران خسارت قانونی وی متهم کرد. از آنجا که توضیحات وی نشان می داد که وی برخلاف تعهدات قانونی رفتار نکرده است.

این یک پیروزی برای رمزارز است که با عدم قطعیت قانونی در کشور روبرو است. قابل توجه است که مقررات فعلی روسیه، بیت کوین و سایر رمزارزها را به عنوان نوعی پرداخت به رسمیت نمی شناسد. و کارمندان دولتی که دارای موقعیت های حساس هستند را از مالکیت آنها منع می کند. زیرا این کشور نگرانی های جدی در مورد استفاده از رمزارزها در پولشویی دارد.

با قانونی کردن رمزارزها از سال 2020 و عدم پذیرش آنها به عنوان وجوه قانونی، این کشور به دنبال تعریف رمزارز در قوانین پیشنهادی خود است. این لایحه، که در اواسط ماه نوامبر توسط وزارت دارایی ارائه شد،. شامل مقرراتی است که گردش و مالکیت رمزارز را تنظیم کرده و مسئولیت نقض قوانین تعیین شده در این لایحه را مشخص می کند.

همچنین شهروندان، اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در فدراسیون روسیه، ملزم به اعلام دارایی رمزارز خود هستند. و در قبال عدم اعلام اطلاعات یا اعلام اطلاعات غلط در مورد معاملات رمزارز، بدهی مالیاتی برای آنها تعیین می شود. همچنین رمزارز به عنوان “دارایی” به رسمیت شناخته شده و مالیات آن بر این اساس تعیین می شود. و پیشنهاد شده که این لایحه در آوریل 2022 اجرایی شود.

در حالی که این لایحه هنوز در دست بررسی است. اینکه آیا در نهایت به نفع معامله گران رمزارز باشد یا خیر، هنوز مشخص نیست. اگرچه، قوانین کاملاً شفاف تر می تواند قوانین محدود کننده فعلی را در کشور را از بین ببرد. و آزادی بیشتری برای سرمایه گذاران در رمزارز ایجاد کند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − پانزده =