سرمایه گذاران نهادی در کانادا، صندوق قابل معامله ETF بیت کوین را بیشتر تقاضا می کنند

چرا BTCChina بعنوان قدیمی ترین صرافی رمزارز در چین، معاملات بیت کوین خود را تعطیل کرده است
چرا BTCChina بعنوان قدیمی ترین صرافی رمزارز در چین، معاملات بیت کوین خود را تعطیل کرده است

سرمایه گذاران نهادی کانادا، در حال جمع آوری سهام بیشتری از صندوق قابل معامله بیت کوین در بورس یا ETF هستند. که اخیراً تصویب شده است، که تقاضای بیشتری برای بیت کوین ایجاد می کند. این گفته بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط گلسنود است. که نشان می دهد ETF در کمتر از دو ماه. تقریبا 30 درصد از بیت کوین سرمایه گذاری شده در خود را اضافه کرده است.

صندوق هدفمند ETF بیت کوین که در ماه فوریه توسط قانون گذاران مالی کانادا تصویب شد. و اولین نمونه از این نوع در کشور و کل آمریکای شمالی است. اکنون بیش از 20،000 بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی در آن سرمایه گذاری شده است. این در حالی اتفاق می افتد. که قیمت بیت کوین تقریباً به نصف بالاترین سقف قیمتی خود در ماه آوریل رسیده است.

با شعله ور شدن هیجان، صندوق ETF شروع مثبت بزرگی را با بیش از 400 میلیون دلار سرمایه گذاری در AUM ثبت کرد.

اما پس از آن در اواسط ماه می با افزایش شدید قیمت رمزارزها از اوج قیمت آن در ماه آوریل، به شدت کاهش یافت. با این حال، داده های گلسنود ثابت می کند که ETF اکنون شاهد تقاضای جدید است.

بنیانگذار و مدیر عامل صندوق هدفمند ای تی اف بنام سام سیف گفت: این بدان معناست که سرمایه گذاران نهادی اطمینان دارند. که صندوق ETF. نیاز آنها را برای دسترسی راحت و ایمن به رمزارزها و سرمایه گذاری بیت کوین تأمین می کند. همچنین به بلوغ رسیدن بیت کوین به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری در آمریکای شمالی گواه این موضوع است.

افزایش علاقه به سرمایه گذاری در صندوق های ETF حتی در حالی صورت می گیرد. که برخی مقامات در ایالات متحده از نارضایتی این کشور در تأیید ETF بیت کوین ابراز ناامیدی کردند. هستر پیرس، کمیسر مبادلات امنیتی اخیراً گفت که اگر استانداردهایی مانند سایر محصولات سرمایه گذاری برای این صندوق ها اعمال شود. این کشور “یک یا چند” ETF را تصویب می کند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉