chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

سلطه ی بیت کوین در بازار، به پایین ترین سطح سه ساله ی خود کاهش یافته و به 40٪ رسیده است

افت بیت کوین در اخبار پرایس اکشن جبل عاملی

آلت کوین ها پس از ثبت رکورد و رسیدن به ارزش بازار تقریباً 1.5 تریلیون دلاری در هفته گذشته، به بالاترین سطح سه ساله ی ارزش بازار نسبت به سایر ارزها رسیدند.

در حالی که بیت کوین در واکنش به توییت ایلان ماسک، بار دیگر سقوط کرد، اما ارزش بازار آلت کوین ها نسبت به سایر ارزها به بالاترین سطح خود در سه سال گذشته رسیده است.

از زمان نگارش این گزارش، بیت کوین 3/40% از ارزش بازار رمز ارز ترکیبی را نشان می دهد – که طبق CoinMarketCap، کمترین میزان آن از ژوئن 2018 بوده است.

بیت کوین در ژانویه 2018 در حالی که نسبت به پیک قبلی خود کاهش یافت ولی از ارزش بازار 33% برخوردار بود در حالیکه آلت کوین ها در حال زدن رکورد ارزش بازار این رمز ارز بودند. در حال حاضر این رمز ارز از دومین سطح دامیننس 36 درصدی خود، سه سال پیش در ماه می 2018، دور نیست.

ارزش بازار ترکیبی آلت کوین ها، پس از ثبت بالاترین رقم در حدود 5/1 تریلیون دلار در هفته گذشته، در حال حاضر در حدود 25/1 تریلیون دلار است.

اتریوم اخیراً شاهد افزایش ارزش بازار خود نسبت به سایر ارزها بوده است، و ارزش بازار این رمز ارز به حدود نصف ارز بازار بیت کوین رسیده است که نشان دهنده ی سلطه ی بازار بیش از 19٪ این رمز ارز است. اتر همچنین 32٪ از ارزش بازار ترکیبی آلت کوین را تشکیل می دهد.

بایننس کوین در رده سوم قرار دارد، که 4٪ از ارزش کل بازار رمز ارز را ارائه می دهد، پس از آن Cardano با 3/3 % و دوج کوین با 3٪ قرار دارد. در مقابل، بایننس کوین، سلطه ی 7/6% نسبت به بازارهای آلت کوین دارد، و Cardano، سلطه ی 5/5%و دوج کوین 5٪ را نشان می دهد.

توییت 17 می ایلان ماسک، با اشاره به اینکه تسلا می خواهد منابع بیت کوین خود را خالی کند، باعث کاهش سلطه بیت کوین شد، و منجر به سقوط 15 درصدی آن در طول 18 ساعت گردید.

در حالی که بیت کوین اکنون 35٪ از بالاترین سطح خود در 14 آوریل افت کرده است، برخی از الت کوین ها، پولبک های ضعیف تر و کمتری داشتند و اتریوم در حال حاضر 24٪ نسبت به اوج  خود در12 ماه می، یعنی 4350 دلار در 12 می، کاهش یافته است.

برخی از بازارها علی رغم روند نزولی، در حال بالا رفتن هستند، مانند کاردانو که در حال افزایش قیمت به بالاترین قیمت خود یعنی 45/2 دلار در 16 می می باشد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 13 =