chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

سهام شرکت استخراج بیت کوین آرگو بلاکچین در بازار سهام ایالات متحده عرضه می شود

سهام شرکت استخراج بیت کوین آرگو بلاکچین در بازار سهام ایالات متحده عرضه می شود|چارتیکال|آموزش پرایس اکشن|فوت پرینت|سنتیمنتال|فارکس|ارزدیجیتال

آرگو بلاکچین که قبلاً در بورس اوراق بهادار لندن درج شده است، پیش بینی می کند عرضه اولیه پیشنهادی اش در Q3 منوط به تأیید بورس اوراق و بهادار آمریکا، آغاز شود.

شركت استخراج بیت کوین آرگو بلاکچین، آخرین شركت استخراج بیت کوین است که در بازار آمریكا، عرضه اولیه ارائه می دهد.

ریوت بلاکچین  (RIOT) و Marathon Patent Group (MARA) هم اکنون در Nasdaq در ایالات متحده عرضه شده اند و به ترتیب دارای ارزش بازار 18/2 و 25/2 میلیارد دلار هستند.

در میان احساسات مثبت بوجود آمده در بازار رمزارزها، به ویژه در بازارهای خصوصی. شرکت ها با بهره گیری از بازار صعودی 2021، یکی پس از دیگری به جمع آوری پول ادامه می دهند.

این شرکت مستقر در لندن قبلاً در بورس اوراق بهادار لندن تحت عنوان ARB. و در بازار برتر OTCQX در ایالات متحده تحت عنوان ARBK درج شده است.

بر اساس داده ها، آرگو به دنبال لیست دوگانه در سهام سپرده گذاری آمریکا (“ADS”)  است. این سازوکار معمولاً توسط شرکتهای دولتی برای گسترش دسترسی شان به سرمایه گذاران آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرد.

با این حال، تعداد سهام و محدوده قیمت عرضه های پیشنهادی هنوز مشخص نشده است.

آرگو انتظار دارد عرضه پیشنهادی در Q3 امسال پس از پایان بررسی و تأیید توسط بورس اوراق و بهادار آمریکا آغاز شود.

در فایل بندی ها، این شرکت خود را به عنوان یک رهبر جهانی در استخراج رمزارز معرفی می کند. که از یکی از بزرگترین و کارآمدترین عملیات با انرژی پاک برخوردار است.

آرگو در سال 2018 تاسیس شد. این شرکت ماه گذشته وام 20 میلیون دلاری با دریافت بیت کوین به عنوان وثیقه از گلکسی دیجیتال دریافت کرد. تا ضمن حفظ بیت کوین در ذخایر خود، امکانات شرکتش را گسترش دهد.

این هفته، Core Scientific هم اعلام کرد که از طریق SPAC عرضه می شود. در ماه مارس، هلدینگ Greenridge Generation از طریق ادغام با Support.com (SPRT) عرضه شد. و در همان ماه شرکت فرعی Bitfury، Cipher Mining. برنامه خود را برای عرضه شدن از طریق ادغام با Good Work Acquisition Corp اعلام کرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =