chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

سو ژو، مدیرعامل Three Arrows Capital، تز صعودی خود را برای دوج کوین بیان می کند

سو ژو، مدیرعامل Three Arrows Capital، تز صعودی خود را برای دوج کوین بیان می کند | درآمد دلاری | آموزش درآمد دلاری | آموزش کسب درآمد | آموزش نستیمنتال | آموزش بورس | آموزش فارکس | آموزش پرایس اکشن | پرایس اکشن | پرایس اکشن چیست | جبل عاملی | چارتیکال | بهترین روش درآمدزایی

نظر سو ژو، مدیر عامل  Three Arrows Capital  در مورد دوج کوین صعودی است زیرا درک آن آسان است و توجه “معامله گران یقه آبی” را به خود جلب می کند.

سو ژو، مدیرعامل Three Arrows Capital یک تز صعودی برای رمزارز مورد علاقه ایلان ماسک. دوج کوین (DOGE) ارائه کرده است.

ژو در قسمت چهارشنبه پادکست The Game Theory of Crypto اظهار داشت. که علاقه زیادی به دوج کوین دارد زیرا این رمزارز میم بیش از هر رمزارز دیگری در بازار مورد توجه معامله گران “یقه آبی” قرار گرفته است.

در طول مصاحبه، ژو به داده های برنامه محبوب معامله گری خرد Robinhood اشاره کرد. که گزارش سه ماهه دوم خود را در اوایل ماه جاری منتشر کرد. و گزارش داد که 62 درصد از درآمد رمزارز شرکت در Q2 از تجارت دوج بوده است:

“من فکر می کنم بهترین راه برای درک دوج کوین این است. که اگر به Robinhood نگاه کنید، که نوعی از یقه آبی ترین روش سرمایه گذاری در رمزارز است. می بینید که دوج کوین، 60% درصد از درآمد رمزارز آنها است. و رمزارز، 40 درصد از درآمد Robinhood است. بنابراین، Robinhood در اصل یک پروکسی DOGE است. “

“این چیزی است که من فکر می کنم و در حال حاضر نیز به طرز جالبی در Coinbase منعکس شده است. منظورم این است که چند روز پیش، حجم DOGE بیشتر از اتر بود […] می دانید، مردم می خواهند DOGE را معامله کنند. “

Cointelegraph در 19 ژوئیه گزارش داد که حجم معاملات روزانه دوج کوین در سه ماهه دوم تقریباً به 1 میلیارد دلار رسیده است. در مقایسه، میانگین حجم روزانه این رمزارز میم محبوب در سه ماهه اول 74 میلیون دلار بوده است.

مدیرعامل Three Arrows Capital تأکید کرد که برند دوج کوین “در مقایسه با اتریوم” چهار برابر ارزشمندتر است. در جوامعی که در زمینه رمزارز مهارت ندارند، زیرا او احساسات ماسک از دوج کوین را” رمزارز مردم “نشان داد. او تصریح کرد که هر کسی می تواند “مقدار زیادی از این رمزارز” داشته باشد. حتی “مردی که آبجو می نوشد می تواند آن را درک کند” و جامعه آن را به صورت ارگانیک تبلیغ می کند.

او گفت: “اگر فقط به رسانه های اجتماعی نگاه کنید، به توییتر، اینستاگرام نگاه کنید. دوج کوین تنها رمزارزی است که در آن می توانید یک زن را مشاهده کنید. که زن دیگری را نشان می دهد و برای این کار دستمزد دریافت نمی کند. بلکه این کار را فقط به این دلیل انجام می دهد که این رمزارز را دوست دارد.”

برای داشتن این رمزارز، نیازی به داشتن یک گیگاچاد نیست

در حالی که معامله گران پیچیده تر ممکن است از دوج به دلیل وضعیت این رمزارز میم و نوسانات آن فاصله بگیرند. ژو این ایده را مطرح کرد که “رمز ارز برای موفقیت باید جدی باشد”. او این رمزارز را با XRP مقایسه کرد، که شرکت اصلی بلاک چین، ریپل، در سخت ترین نبرد حقوقی طولانی مدت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بود. اما این توکن در سال 2017 تا 36000 درصد بالا رفت.

“این به نوعی من را به یاد XRP در چرخه قبلی می اندازد. که از هر نظر بهتر از آن است. زیرا ، مقدار زیادی از آن را می توانید داشته باشید. این رمزارز هیچ تکیه ای بر «بانک هایی ندارد که از آن برای روایت پرداخت استفاده می کنند. »

او افزود: “خیلی ساده است. و به هر حال، عادلانه راه اندازی شده است. بنابراین، هیچ خطری وجود ندارد و امنیت دارد، درست است؟ “

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 2 =