chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

شاخص آمادگی رمزارز Crypto Head

شاخص آمادگی رمزارز  Crypto Head

گزارش جدید، ایالات متحده را در راس کشورهای آماده برای رمزارزقرار می دهد

ایالات متحده از نظر تعداد خودپردازهای بیت کوین در جهان پیشگام است و تعداد خودپردازهای آن به سرعت در حال افزایش است.

بر اساس تحقیقات جدید منتشر شده توسط پلتفرم آموزشی رمزارز Crypto Head، ایالات متحده “آماده ترین کشور از نظر رمزارز” در جهان است.

شاخص آمادگی رمزارز  Crypto Head سال 2021، تعداد خودپردازهای رمزارز در هر کشور و قابلیت دسترسی آنها، قانونی بودن رمزارز و اینکه آیا بانک ها می توانند از آن استفاده کنند و تعداد جستجوی آنلاین اصطلاحات مربوط به رمزارز برای محاسبه شاخص “آمادگی رمزارز” را برای 200 کشور در نظر گرفت.

ایالات متحده در رده اول قرار گرفت و امتیاز آمادگی رمزارز آن 13/7 از 10 شد. قبرس در رده دوم و سنگاپور در رده سوم قرار گرفت، هر دو امتیاز 50/6 به دست آوردند. به طور حتم، دامنه این مطالعه محدود است و نتوانسته است تعدادی از عواملی را بررسی کند. که می تواند آمادگی یک کشور برای استفاده گسترده از رمزارزها را تحت تاثیر قرار دهد. از جمله قوانین مالیاتی آن و فضای نظارتی گسترده تر.

طبق داده های جمع آوری شده توسط Crypto Head، ایالات متحده 17،436 دستگاه خودپرداز رمزارز دارد. تقریبا 16000 دستگاه بیشتر از کشور رتبه دوم در این گروه، یعنی کانادا. این رقم به سرعت در ایالات متحده در حال رشد است. زیرا شرکتهای خودپرداز بیت کوین مانند Coin Cloud به سرعت نصب این خودپردازها را در سراسر کشور گسترش می دهند. این رشد باعث افزایش محبوبیت بیت کوین به عنوان روش پرداخت می شود.

دوج کوین به 1800 دستگاه خودپرداز در ایالات متحده محدود می شود

علاوه بر تعداد خودپردازها، Crypto Head همچنین تعداد دستگاه خودپرداز برای هر نفر را بررسی کرد. ایالات متحده در اینجا نیز با داشتن یک دستگاه خودپرداز رمزارز برای هر 19،023 نفر، در جایگاه اول قرار دارد. در مقایسه با رتبه دوم که مربوط به کانادا است و یک دستگاه خودپرداز برای هر 26،265 نفر در این کشور وجود دارد. ژاپن با داشتن یک دستگاه خودپرداز بیت کوین برای هر 126 میلیون نفر در رتبه آخر قرار دارد. اگرچه 24 کشور هستند که خودپرداز رمزارز ندارند، پس این نتایج برای کشورهایی است که خودپرداز دارند.

Crypto Head همچنین به ایالات متحده و 39 کشور دیگر که محیط قانونی ویژه و مطلوب برای رمزارز دارند. حداکثر دو امتیاز اعطا کرد. یک امتیاز در صورت قانونی بودن رمزارز و یک امتیاز در صورت مجاز بودن استفاده در بانک ها.

سرانجام، Crypto Head تعداد سرچ آنلاین کلمات مرتبط با رمزارز را در مقایسه با داده های سال قبل بررسی کرد. تا نشان دهد که علاقه به رمزارزها در بین جمعیت هر کشور افزایش یافته است.

قبرس با حدود 34000 جستجوی رمزارز به ازای هر 100000 نفر در رتبه اول قرار گرفت. تقریباً 137٪ افزایش سرچ نسبت به سال قبل نشان داد. در بسیاری از کشورها، علاقه به رمزارزها نیز به سرعت در حال رشد است. رومانی با 331٪ بیشترین افزایش سال به سال را از نظر سرچ کلمه ی رمزارز داشته است. کشورهایی مانند یونان، کانادا، انگلستان و عربستان سعودی هم در رده های بعدی قرار دارند.

مطالب برتر
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات