شرکت استخراج رمزارز آرگو بلاکچین، به دنبال درج شدن در لیست ثانویه Nasdaq است

چرا صحبت جک دورسی و ایلان ماسک بر سر بیت کوین، می تواند تاثیر زیادی بر بازار رمزارز داشته باشد
چرا صحبت جک دورسی و ایلان ماسک بر سر بیت کوین، می تواند تاثیر زیادی بر بازار رمزارز داشته باشد

شرکت استخراج رمزارز آرگو بلاکچین پس از تبدیل شدن به اولین شرکت بلاک چین درج شده در بورس اوراق بهادار لندن، اکنون به دنبال درج شدن در لیست Nasdaq است.

آرگو بلاکچین، یک شرکت فناوری بلاکچین با معامله عمومی، که روی استخراج رمزارزها متمرکز است، در حال جستجوی یک لیست ثانویه بالقوه در صرافی Nasdaq است.

روز سه شنبه، این شرکت اعلام کرد که در حال حاضر در حال بررسی امکان لیست دوم در Nasdaq به عنوان بخشی از به روزرسانی عملیاتی و استراتژیک خود برای ژوئن 2021 است.

آرگو بلاکچین گفت که این شرکت هنوز در مورد زمان ورود به این لیست ثانویه، تصمیمی نگرفته است. و خاطرنشان کرد: “هیچ تضمینی برای نهایی شدن لیست وجود ندارد. و هر لیست پیشنهادی منوط به شرایط بازار و سایر شرایط است. و هیچ تضمینی در مورد انجام یا عدم انجام یا زمان نهایی شدن لیست پیشنهادی وجود ندارد. “

شرکت آرگو بلاکچین به عنوان بخشی از آخرین به روزرسانی خود اعلام کردکه:

این شرکت در مجموع 167 بیت کوین با درآمد استخراج 4/4 میلیون پوند انگلیس (6 میلیون دلار) و نرخ سود استخراج 78٪ استخراج کرده است. طبق این اعلامیه، درآمد کلی حاصل از استخراج شرکت آرگو بلاکچین، 883 بیت کوین در سال جاری است. و این شرکت پیش بینی می کند تا پایان ماه، 1،286 بیت کوین یا معادل آن را داشته باشد.

مدیر عامل آرگو بلاکچین، پیتر وال، گفت که صنعت رمزارز در ماه ژوئن با “تغییرات بزرگی” روبرو شد. وی به کاهش قابل توجه نرخ هش جهانی و دشوارهای استخراج به دلیل سرکوب استخراج رمزارز در چین اشاره کرد. این شرکت خاطرنشان کرد: “آرگو با استفاده از این تغییرات، همچنان با حاشیه چشمگیر، درآمدزایی خوبی داشته است.”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود. شرکت آرگو بلاکچین با فروش بیش از 156 میلیون سهم عادی با 16 پنس انگلیس (22/0 دلار) برای هر سهم در سال 2018، به عنوان اولین شرکت استخراج رمزارز در فهرست بورس لندن شناخته شد. سهام این شرکت بر اساس داده های TradingView. از زمان وارد شدن به لیست، بطور قابل توجهی افزایش یافته است. و در فوریه امسال به بالاترین رقم یعنی بیش از 80/2 پوند (90/3 دلار) رسیده است.

در زمان نوشتن این گزارش، سهام آرگو بلاکچین با قیمت 25/1 پوند ( 70/1 دلار) معامله می شود. که طی 24 ساعت گذشته ،در حدود 24٪ کاهش یافته است.

نمودار سهام شرکت آرگو بلاکچین بر حسب پنس انگلیس. منبع: TradingView

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − یازده =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉