چارتیکال | فوت پرینت | پرایس اکشن

شرکت مراقبت های پیشرو، در حال حاضر پرداخت بیت کوین را برای تست فوری کووید 19 قبول می کند

افت بیت کوین در اخبار پرایس اکشن جبل عاملی
شرکت مراقبت های پیشرو، در حال حاضر پرداخت بیت کوین را برای تست فوری کووید 19 قبول می کند

به لطف شرکت خدمات مراقبت های بهداشتی و فناوری خصوصی Progressive Care، شهروندان ایالات متحده اکنون می توانند هزینه تست فوری کووید-19 را با استفاده از بیت کوین پرداخت کنند.

Progressive Care، یک شرکت خدمات بهداشتی و درمانی مستقر در فلوریدا، امروز اعلام کرد که پذیرش پرداخت بیت کوین برای خدمات تست فوری کووید-19 خود را در PharmcoRx آغاز کرده است.

شرکت مراقبت های پیشرو، در حال حاضر پرداخت بیت کوین را می پذیرد

به گفته این شرکت، این تصمیم در آستانه بزرگترین کنفرانس بیت کوین جهان بنام کنفرانس بیت کوین 2021، که این هفته در میامی برگزار می شود، گرفته شده است. این شرکت گفت که این رویداد بیش از 50،000 بازدید کننده را به بازار اصلی فارمکو در کلان شهر میامی که بیشتر آنها توریست هستند، جذب خواهد کرد.

آلن جی وایزبرگ، مدیر عامل و رئیس شرکت خصوصی مراقبت های پیشرو، خاطرنشان کرد که این شرکت خدمات بهداشتی درمانی، به “آینده فناوری های بلاکچین” اعتقاد دارد.

“ما می خواهیم خدمات پیشرو در بازار را در تست فوری کووید-19 به کسانی که ترجیح می دهند هزینه تست خود را از طریق بیت کوین پرداخت کنند، گسترش دهیم. این یک گزینه عالی برای گردشگران پس از همه گیری  بیماری کوید 19 است، گردشگرانی که از خارج از کشور به کشور ما می آیند. ما خوشحالیم که دارندگان بیت کوین را برای رفع نیازهای تست کووید-19 خود، به مکانهای قبول کننده بیت کوین خود دعوت کنیم.”

Progressive Care یک کد QR برای پرداخت با بیت کوین ایجاد کرده است تا تجربه ای ساده و کاربر پسند از این خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

آزمایش سریع کووید-19 توسط PharmcoRx، یکی از شرکت های تابعه Progressive Care، ارائه می شود. PharmcoRx پذیرش پرداخت رمزارز را از سال 2018 آغاز کرد و این اولین داروخانه ای است که روش پرداخت رمزارز را برای خدمات داروخانه ای خود ارائه می دهد. این شرکت اکنون مشتاقانه منتظر گسترش تعهد خود در زمینه تست کووید-19 است.

در حالی که بیشتر شرکت های هواپیمایی بین المللی، در حال حاضر به عنوان یکی از شروط سفر به تست PCR PharmcoRx برای کووید-19 نیاز دارند، این شرکت امیدوار است که به عنوان مقصد اصلی آزمایش، پیشگام تست فوری کووید-19 در چندین صنعت از جمله “شرکتهای سرگرمی جهانی 500 Fortune، رستوران های زنجیره ای، کارفرمایان شرکت ها و موسسات مالی باشد. “

پذیرش در حال افزایش بیت کوین

از ابتدای سال جاری، شرکت های بزرگ و مشتریان سازمانی در سراسر جهان به استفاده از بیت کوین یا به عنوان روش پرداخت یا دارایی ذخیره ادامه داده اند.

ماه گذشته، Sheetz، یک فروشگاه زنجیره ای خانوادگی با مالکیت خانوادگی مستقر در ایالات متحده، اعلام کرد که پذیرش بیت کوین را به عنوان روش پرداخت آغاز می کند.

در ماه فوریه، خرده فروش برق مستقر در پرتغال، Luzboa گفت که در حال شروع مراحل سازگاری فن آوری مورد نیاز است تا امکان پذیرش پرداخت بیت کوین را به مشتریان خود بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − یک =