شناسایی حرکات آینده قیمت با استفاده از پرایس اکشن جبل عاملی| ویدیو 16

16-چند نمونه مثال از شناسایی حرکات آینده قیمت با احتمال بیش از 70 درصد | آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی

شناسایی حرکات آینده قیمت با احتمال بیش از 70 درصد با استفاده

در این ویدیو آموزشی قصد داریم به شما نشان دهیم که چطور خیلی ساده و راحت و با استفاده از علم تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی، موقعیت های معاملاتی با احتمال 70 درصد به بالا را شناسایی می کنیم که برای معامله کردن مناسب باشند.

احتمالا تا به حال تحلیل فاندامنتال یا بنیادی و تحلیل تکنیکال به گوش شما خورده باشد یا شاید همین حالا در حال استفاده از آن باشید.

اما بهتر است بدانید که ما در دنیای معامله گری نوع دیگر از تحلیل را هم داریم که به نام تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی معروف است و برگرفته از مالی رفتاری و مالی عصبی است و فوق العاده قدرتمندتر و ساده تر از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال است.

قدرت، سادگی و سوددهی تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی اصلا قابل قیاس با دو روش تحلیلی دیگر یعنی فاندامنتال و تکنیکال نیست.

در واقع این دو نوع تحلیل بر پایه مالی کلاسیک هستند و کسانی که با استفاده از اندیکاتور ها و یا اسیلاتورها که همواره عقب تر از قیمت هستند و به قول معروف سایه قیمت محسوب می شوند آینده قیمت را تشخیص می دهند، تحلیل گر هستند نه معامله گر.

تحلیل گر در واقع بر اساس آنچه که در گذشته قیمت اتفاق افتاده است، آینده آن را با احتمال بسیار پایین پیش بینی می کند اما هرگز معامله نمی کند چون اطمینانی به آن ندارد یا اگر معامله کند نمی تواند به صورت مستمر کسب درآمد کند.

اما معامله گری که با استفاده از تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی در بازار بورس معامله می کند، در کمتر از 10 ثانیه و بدون استفاده از هیچ اندیکاتور یا اسیلاتور و یا هر روش دیگری، می تواند هر بازاری را آنالیز و در صورت تمایل معامله کند.

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس بازار بورس بشنوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − یک =