صرافی ارز دیجیتال بایننس به دلیل رخ دادن “حوادث خارج از کنترل”، سپرده های یورو بانک را از طریق حواله های بانکی SEPA به طور موقت به حالت تعلیق در می آورد

بانک هایی، از جمله بارکلیز، انتقال پول به صرافی رمزارز بایننس با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی را ممنوع می کنند

صرافی ارز دیجیتال بایننس در یک ایمیل به کاربران خود خبر دارد. که در حال تعلیق موقت سپرده های بانکی یورو از یکی از شبکه های اصلی پرداخت در اروپا است.

طبق یک ایمیل ارسال شده از سوی این صرافی، مشتریان بایننس دیگر نمی توانند از طریق طرح حوزه پرداخت های یکپارچه یورو یا SEPA، وجوه خود را از 8 صبح به وقت جهانی تا 7 ژوئیه 2021 واریز کنند. درعین حال، برداشت های SEPA مشمول این تعلیق نمی باشد.

این صرافی گفت: این حرکت به دلیل “رخ دادن حوادث خارج از کنترل ما” انجام شده است.

صرافی ارز دیجیتال بایننس گفت: “هرگونه سپرده ای که در این مدت از طریق SEPA صورت گرفته است. ظرف 7 روز کاری بازگردانده خواهد شد.” این صرافی معمولاً از طریق واسطه های پرداخت به شبکه دسترسی پیدا می کند.

SEPA یک پروژه اتحادیه اروپا است که هدف آن هماهنگی پرداخت های یورو در سراسر منطقه از طریق اجازه دادن به مشتریان خود برای ارسال یورو در چند کشور است.

همانطور که گزارش کردیم، بایننس با مجموعه ای از سرکوب های تنظیم کننده گان قانون در سطح جهان روبرو است. و با ارائه دهندگان خدمات پرداخت مشکل داشته است. بانک هایی مانند Barclays به منظور ایمن نگه داشتن پول مشتریان خود. انتقال به صرافی های رمزارز را ممنوع کرده اند.

مشتریان بایننس هنوز هم می توانند یورو را واریز کنند. و رمزارزها را از طریق کارت های اعتباری یا نقدی خریداری کنند.

“ما سخت تلاش می کنیم تا با کمک شرکای خود، راه حلی برای این مشکل پیدا کنیم. و از صبر شما متشکریم.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉