chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

صرافی بایننس هم همانند صرافی FTX، شروع به کاهش 20 برابری بازه لوریج لیمیت خود می کند

صرافی بایننس هم همانند صرافی FTX، شروع به کاهش 20 برابری بازه لوریج لیمیت خود می کند

صرافی بایننس هم همانند صرافی FTX، شروع به کاهش 20 برابری بازه لوریج لیمیت خود می کند:

مدیرعامل صرافی بایننس، چانگ پنگ ژائو، یک هفته پس از تغییر بازه لوریج خود. روز دوشنبه در توییتر خود این پست را ارسال کرد:. “ما نمی خواستیم این تغییر را به یک چیز مهم تبدیل کنیم.”

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان از نظر حجم معاملات. حداکثر لوریجی که کاربران می توانند برای معاملات قراردادهای آتی استفاده کنند را کاهش می دهد. این خبر یک روز پس از اعلام کاهش بازه لوریج صرافی FTX اعلام شد.

  •  چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، روز دوشنبه در توئیتی گفت که بازه جدید اهرم بندی. از 100 برابر به 20 برابر کاهش می یابد.
  • ·        ژائو گفت، بایننس این محدودیت را در 19 ژوئیه برای کاربران جدید اعمال کرده، و به تدریج آن را برای همه کاربران اعمال می کند.
  • ·        در توییتی كه روز یكشنبه توسط مدیر عامل FTX سام بانكمن فرید منتشر شده است. اعلام شد كه تغییر مشابهی در پلتفرم وی در حال وقوع است.
  • ·        ژائو دلیل این تصمیم را بیان نکرد، اما گفت که تغییرات اعمال شده برای کاربران موجود، “به نفع حمایت از مصرف کننده است”.
  • ·        مقاله 23 ژوئیه نیویورک تایمز، معامله گری با اهرم بالا در رمزارز را به دلیل ریسک بالا مورد انتقاد قرار داد. این مقاله با اشاره به تیموتی ماساد. رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. به اقدامات نظارتی قریب الوقوع در برابر معاملات با لوریج مارجین بالا اشاره کرد.
  • ·        بر اساس مقاله نیویورک تایمز، ژائو مدیر عامل بایننس تأیید کرد که “در صورت استفاده از اهرم، نوسانات تقویت می شود.”
  • ·        بانكمن فرید در توئیتر خود با اعلام تغییر FTX گفت كه اهرم بالا، سهم زیادی در بی ثباتی  و نوسانات ندارد و بسیاری از استدلال ها خلاف آن را نشان می دهند.
  • ·        صرافی ها به احتمال زیاد نگران عامل نظارتی در معاملات مارجین هستند. Huobi این سرویس را برای کاربران چینی در ماه ژوئن به حالت تعلیق درآورد.
مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =