صرافی جمینی قصد دارد از طریق انطباق با قوانین، صرافی بایننس را شکست دهد، هدف این صرافی، تبدیل شدن به “سریعترین لاک پشت” در مسابقه است

صرافی جمینی قصد دارد از طریق انطباق با قوانین، صرافی بایننس را شکست دهد، هدف این صرافی، تبدیل شدن به "سریعترین لاک پشت" در مسابقه است

صرافی جمینی قصد دارد از طریق انطباق با قوانین، صرافی بایننس را شکست دهد. هدف این صرافی، تبدیل شدن به “سریعترین لاک پشت” در مسابقه است.

قوانین نظارتی اعمال شده ی اخیر علیه صرافی بایننس می تواند یک مزیت برای رقابت صرافی های دیگر با بایننس باشد، صرافی هایی که بر اساس قانون تنظیم شده اند.

کامرون وینکلووس، بنیانگذار صرافی جمینی اظهار داشت که این شرکت انتظار دارد از بزرگترین صرافی رمزارز فعلی از نظر حجم معاملات یعنی صرافی بایننس پیشی بگیرد، زیرا پیش بینی می کند تمرکز آینده این صرافی بر انطباق با قوانین است، زیرا ناظران جلوی فعالیت صرافی های غیرمجاز که منطبق با قوانین نیستند را می گیرند.

بنا بر گزارش روز دوشنبه بلومبرگ، کامرون وینکلووس بر اهمیت پایبندی به خواسته های ناظران قانون تأکید کرد، و بیان کرد که صرافی جمینی، “بازی طولانی را انجام می دهد:”

“ما تلاش می کنیم تا سریعترین لاک پشت مسابقه باشیم. این بازی طولانی، به مرور نتیجه خواهد داد. “

این صحبت ها در زمانی گفته شد که صرافی بایننس با افزایش فشار قوانین نظارتی روبرو بود. و سازمان رفتار مالی انگلستان به بایننس گفت که در اواخر ماه ژوئن، مجاز به انجام فعالیت های قانونی در این کشور نیست. فشار از سوی بانک ها هم به دنبال این موضوع اعمال شد و چندین بانک معروف، فعالیت های مشتریان خود با این صرافی را محدود کردند.

در همان زمان، بلومبرگ هم گزارش داد که وزارت دادگستری ایالات متحده. خدمات درآمد داخلی و کمیسیون معاملات آتی کالا. به طور فعال جنبه های کسب و کار صرافی بایننس را بررسی می کنند.

در مقابل، وینکلووس اظهار داشت که صرافی جمینی در کنار Bitstamp، Bittrex و bitFlyer USA در تلاش است. تا صنعت رمزارزها را از بی قانونی پاکسازی کند. و نگرانی های تنظیم کنندگان قانون مالی را برطرف کند. این شرکت به ایجاد انجمن کالاهای مجازی در سال 2018 کمک کرد. که هدف آن ریشه کن کردن رفتارهای بد و جلوگیری از تقلب و دستکاری بود.

با این حال، صرافی بایننس با پلت فرم تحلیلی CoinMarketCap. خود همچنان از نظر حجم معاملات رمزارز از بقیه صرافی ها جلوتر است. و تخمین زده شده که حجم معاملات روزانه بایننس بیش از 100 برابر صرافی دوقلوی Winklevoss باشد. صرافی بایننس میزبان حدود 14 میلیارد دلار معامله، طی 24 ساعت است. در حالی که صرافی جمینی، 7/117 میلیون دلار معامله را میزبانی می کند.

جمینی تنها صرافی مستقر در ایالات متحده نیست. که در نقشه راه خود، انطباق با قوانین را در اولویت خود قرار می دهد. و صرافی Coinbase در اوایل سال جاری در میان IPO، منابع مالی حسابرسی شده خود را منتشر کرد. صرافی کراکن هم با دریافت منشور بانکی تنظیم شده قانونی در وایومینگ در سپتامبر 2020. قصد دارد به زودی عمومی شود.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − پنج =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉