صرافی های رمزارز ایالات متحده اعتقاد دارند نظارت قانونی می تواند به آنها کمک کند تا از صرافی بایننس سبقت بگیرند

بانک هایی، از جمله بارکلیز، انتقال پول به صرافی رمزارز بایننس با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی را ممنوع می کنند
صرافی های رمزارز ایالات متحده اعتقاد دارند نظارت قانونی می تواند به آنها کمک کند تا از صرافی بایننس سبقت بگیرند

صرافی های رمزارز ایالات متحده اعتقاد دارند نظارت قانونی می تواند به آنها کمک کند تا از صرافی بایننس سبقت بگیرند:

طی شش ماه گذشته، رمزارزها رشد چشمگیری داشته اند. با این حال، تنظیم قوانین صرافی هایی که این رمزارزها را ارائه می دهند صورت نگرفته است.

نظارت قانونی قرار است نتیجه بدهد

طبق یک گزارش رمزارز از بلومبرگ، به نظر می رسد تنظیم مقررات در برخی از صرافی های رمزارز جهان صورت می گیرد. مقامات دولتی، توجه زیادی به صرافی هایی دارند که خدمات رمزارز ارائه می دهند.

با اینکه قبلاً، صرافی های رمزارز بدون هیچ گونه نظارت از سوی مقامات فعالیت می کردند، به نظر می رسد این داستان در حال تغییر باشد. اولین نشانه این تغییر، اداره رفتار مالی انگلستان (FCA)  است که بزرگترین صرافی رمزارز جهان از نظر حجم معامله (بایننس) را در قلمرو خود ممنوع کرده است.

گزارش شده است که به دنبال این پیشرفت، مقامات ایالات متحده هم به شیوه های تجارت Seychelles نگاه دقیق تر می کنند. و شرکت هلدینگ مبتنی بر بایننس با خدمات درآمد داخلی، کمیسیون معاملات آتی کالاها و وزارت دادگستری ایالات متحده است که تحقیقات جداگانه ای را در مورد این صرافی متمرکز انجام می دهند.

این رویداد به ظاهر ناخوشایند، کفه ترازو را به نفع چندین صرافی دیگر ایالات متحده سنگین نموده است.

این صرافی های متمرکز، Coinbase Global، Gemini، Kraken و Bittrex هستند. که خدمات نگهداری رمزارز را به مشتریان ایالات متحده ارائه می دهند. به گفته کامرون وینکلوس، بنیانگذار صرافی جمینی، این صرافی ها با توجه به اینکه صرافی های آسیایی همچنان بر صنعت در حال رشد رمزارز حاکم هستند. یک نقش طولانی مدت در سلطه معامله گری رمزارز ایفا می کنند.

کامرون افزود: “ما در تلاشیم تا سریعترین لاک پشت مسابقه باشیم. این بازی طولانی به مرور زمان نتیجه می دهد. ”.

با توجه به این که صرافی رمزارز جمینی یک شرکت نظارت شده است، این موقعیت را یک فرصت برای خود می داند.

سایر صرافی های رمزارز مستقر در ایالات متحده نیز برای جذب سرمایه گذاران نهادی. صندوق های سرمایه گذاری و دفاتر خانواده، تحت نظارت قانونی قرار گرفته اند. Coinbase Global یک شرکت تجاری عمومی است و سهام آن در Nasdaq ذکر شده است. صرافی Kraken دارای مجوز تنظیم شده منشور بانکی در وایومینگ است. در حالی که Gemini به ایجاد انجمن کالاهای مجازی در سال 2018 به عنوان ناظر در فضای در حال گسترش رمزارز کمک کرده است.

بایننس برای مدتی این صرافی ها را هدایت می کند

در حال حاضر، صرافی های رمزارز آسیایی، هنوز بازارهای رمزارز را کنترل می کنند. بلومبرگ خاطرنشان کرد که Binance، OKEx و Huobi بالاترین حجم معاملات 24 ساعته را از 12 ژوئیه داشته اند.

به گزارش Coinmarketcap. حتی اگر Binance ارزش معاملات کمتری نسبت به شرکت تابعه خود در ایالات متحده داشته باشد. حجم معاملات روزانه آن 100 برابر صرافی جمینی است. این صرافی به دلیل داشتن سیستم سریع لیست کننده کوین های داغ، بیشترین معامله دارایی های رمزارز را دارد. این قضیه در تضاد با صرافی Coinbase است. که فقط دوج کوین را در ژوئن سال جاری درج کرده. پس از اینکه این رمزارز میم در اوایل سال جاری مورد توجه قرار گرفت.

در همین حال، صرافی های متمرکز ممکن است تنها تهدیدی برای مقامات نباشند. به گفته بلومبرگ، دیفای می تواند یک چالش بزرگتر باشد. علت این است که پلتفرم هایی که دسترسی به این خدمات مالی را فراهم می کنند پروتکل های  KYC مشتریانشان را رعایت نمی کنند و عمدتا غیرمتمرکز هستند و هیچ مرجع مرکزی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =