صرافی کوین بیس، به اولین شرکتی تبدیل می شود که مجوز خدمات نگهداری رمزارز را در آلمان دارد

صرافی کوین بیس، به اولین شرکتی تبدیل می شود که مجوز خدمات نگهداری رمزارز را در آلمان دارد | پرایس اکشن جبل عاملی | سنتیمنتال | فارکس | ارز دیجیتال | بورس | آموزش پرایس اکشن | آموزش سنتیمنتال | آموزش فارکس | آموزش ارز دیجیتال

اداره نظارت مالی فدرال آلمان، که به عنوان BaFin نیز شناخته می شود. به صرافی رمزارز کوین بیس مجوز معامله ی رمزارز در این کشور را داده است.

این امر باعث می شود صرافی رمزارز کوین بیس اولین شرکتی باشد که طبق مقررات به روز. قادر به ارائه خدمات نگهداری رمزارز در آلمان است.

قوانین صدور مجوز آلمان برای دارندگان رمزارز

قانون گذاران در اواخر سال 2019 قوانین جدیدی را امضا کرده بودند. که طبق آن، شرکت های نگهداری رمزارز که می خواهند در آلمان فعالیت کنند باید به دنبال تایید BaFin باشند.

این قانون در ژانویه 2020 به اجرا درآمد اما مدتی را مشخص کردند. تا شرکتهای رمزارزی که قبلاً در کشور فعالیت می کردند. خود را با این قانون وفق دهند. آخرین مهلت درخواست شرکت ها، 30 نوامبر سال 2020 تعیین شده بود.

BaFin طبق بیانیه ای، تأیید کوین بیس را اعلام کرد. و گفت که یک تیم بین رشته ای و بین بخشی ایجاد کرده است. که بر هرگونه مسائل مربوط به معاملات دارندگان رمزارز نظارت خواهد کرد.

BaFin گفت، با این مجوز، Coinbase Germany GmbH می تواند معاملات اختصاصی دارایی های رمزارز را انجام دهد.

مارکوس هیوز، مدیر عامل کوین بیس در اروپا. در یک پست وبلاگ در مورد این شاهکار جدید صحبت کرد و گفت ؛

“اعطای مجوز، اوج ماه ها تلاش تیم کوین بیس با همکاری نزدیک با BaFin است. ما مشتاقانه منتظر ارائه بهترین محصول در کلاس رمزارز همراه با یک تجربه محلی و امن برای مشتریان آلمانی خود هستیم. “

تأیید کوین بیس در زمانی انجام می شود که این شرکت در تلاش است تا با گسترش فعالیت های خود. تمام حمایت های نظارتی را که می تواند، بدست آورد.

این اطلاعیه همچنین اندکی پس از اعطای مجوز فعالیت کوین بیس توسط آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) منتشر شد.

کوین بیس در سال 2012 تاسیس شد، و یکی از محبوب ترین صرافی ها در ایالات متحده است. این صرافی اخیراً دارایی های مختلفی را در پلتفرم معاملات حرفه ای خود، Coinbase Pro فهرست کرده است.

ماه گذشته، کوین بیس تعداد زیادی دارایی مانند کارتزین (CTSI)، iExec (RLC)، پروتکل Mirror (MIR)  و Teller (TRB)، کامپیوتر اینترنتی (ICP) و سولانا (SOL)  و سایر موارد را به لیست خود اضافه کرده است.

کوین بیس رقیب بایننس، با نهادهای کننده قوانین مبارزه می کند

کوین بیس امسال بسیار رونق داشته است. این شرکت مستقر در دلاور از زمان درج شدن مستقیم خود در لیست Nasdaq به سرعت گسترش یافته. و تعهد خود را برای همکاری با نهادهای نظارتی ملی نشان داده است.

با این حال، صرافی رمزارز بایننس، مورد انتقاد نهادهای نظارتی در کشورهای مختلف قرار گرفته است.

نهادهای نظارتی در انگلیس و ژاپن به بایننس هشدار داده اند كه ارائه خدمات مشتقه خود را متوقف كنند. این آژانس خدمات مالی ژاپن، چند روز پیش اخطار دوم را به بایننس داد. تا بدون ثبت نام در آژانس، فعالیت خود را متوقف کند. اولین هشدار آن در مارس 2018 صادر شد.

در همین راستا، سازمان رفتار مالی انگلیس، صرافی بایننس را از ارائه مشتقات رمزارز در این کشور منع کرده است.

علاوه بر این، بایننس دیگر در انتاریو کانادا به مشتریان خدمات ارائه نمی دهد، زیرا گزارش شده است که این صرافی، به دلیل فشارهای کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (OSC)  از این کشور خارج شده است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 6 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉