شکایت علیه صرافی های رمزارز ایالات متحده افزایش یافته و صرافی کوین بیس بیشترین شکایات را دریافت کرده است

شکایت علیه صرافی های رمزارز ایالات متحده افزایش یافته و صرافی کوین بیس بیشترین شکایات را دریافت کرده است

شکایت علیه صرافی های رمزارز ایالات متحده افزایش یافته و صرافی کوین بیس بیشترین شکایات را دریافت کرده است:

این شکایات از ژوئن 2020 تا ژوئن 2021 ادامه یافت و زمانی را در بر می گرفت که بازار در حال متعادل شدن بود و هیجانات نزولی در حال از بین رفتن بود.

با افزایش محبوبیت رمزارزها، شکایات های زیادی نیز از صرافی های بزرگ ایالات متحده صورت گرفته است.

به گفته اداره حمایت مالی مصرف کننده، از میان سه صرافی برتر رمزارز که در ایالات متحده فعالیت می کنند، Coinbase بیشترین شکایت را از سال گذشته دریافت کرده است.

بر اساس بانک اطلاعات شکایات مصرف کننده در این اداره، حدود 1060 شکایت از Coinbase ثبت شده است. که شکایت ها شامل نقل و انتقال پول داخلی و بین المللی، کیف پول های دیجیتال و ارز خارجی است.

ساکنان کالیفرنیا با 131 شکایت، بیشترین شکایت را در مورد کوین بیس بعنوان برجسته ترین صرافی ایالات متحده داشتند. در حالی که ساکنان نیویورک بعد از کالیفرنیا، از نظر تعداد شکایت در رده بعد از آن قرار گرفتند.

واشنگتن، ویرجینیا، پنسیلوانیا، جورجیا، تگزاس و فلوریدا نیز سهم بیشتری از کل شکایات دریافتی از صرافی کوین بیس را ثبت کردند.

Binance.US که توسط BAM Trading اداره می شود و یک نهاد جداگانه از Changpeng Zhao’s Binance است. حدود 184 شکایت از همان دسته دریافت کرده است در حالی که Kraken، یک صرافی مهم دیگر، 34 مورد شکایت داشته است.

این شکایات از اواخر ژوئن سال گذشته تا امسال ادامه داشته و زمانی را پوشش می دهد. که بازار شروع به کاهش هیجانات نزولی قبلی کرده است. زیرا قیمت ها نسبت به قیمت های افت کرده در ماه می سال 2020 بهبود یافته است.

مقایسه نشان می دهد که در همان دوره سال گذشته، شکایات کمتری مشاهده شده است. و داده های این اداره نشان می دهد که معاملات Coinbase در حدود 241 شکایت دریافت کرده. و صرافی بایننس، 17 شکایت و Kraken هیچ شکایتی دریافت نکرده است.

Coinbase، Kraken و Binance.US هنوز به درخواست CoinDesk برای نظر دادن در این مورد پاسخ نداده اند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉