تحلیل فاندامنتال چه طور باعث شکست معامله گران بازار بورس شده است؟ | ویدیو شماره ۲۰

ضعف اساسی تحلیل فاندامنتال در چیست؟ | آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی
چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

تحلیل فاندامنتال که در دسته مالی کلاسیک قرار می گیرید تا به الان باعث شده که درصد بسیاری از معامله گران در این بازار سرمایه های خودشان را از دست بدهند. در این ویدیو در مورد این موضوع صحبت شده است که تا چه حد نیاز است که ما از این نوع تحلیل جهت انجام معامله استفاده کنیم.

تحلیل فاندامنتال چه طور باعث شکست معامله گران بازار بورس شده است؟

معامله گری که با استفاده از تحلیل فاندامنتال در بازار بورس کسب درآمد کند، سعی می کند که از طریق تجزیه و تحلیل اخبار اقتصادی، سیاسی و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر قیمت نماد یا سهام مورد نظرش، آینده حرکتی قیمت را پیش بینی کند.

شخص معامله گر در پی یافتن این مسئله است که آیا قیمت در آینده می خواهد صعود کند یا نزول یا اینکه تاثیر خاصی ندارد.

اما سه مسئله اصلی در این جا وجود دارد که حتما باید به آن توجه کرد:

مورد اول اینکه شخص معامله گر باید همیشه از طریق منابع اطلاعاتی معتبر، منتظر اعلام شاخص های اقتصادی، اخبار سیاسی و اقتصادی باشد چون این موارد می تواند در رفتار آینده قیمت تاثیر گذار باشد.

در این حالت فرد معامله گر مدام باید از آخرین اخبار منتشر شده یا در حال انتشار با خبر باشد و آن ها را تجزیه و تحلیل کند، چون اگر خبری گفته شود و این شخص نتواند آن را تجزیه و تحلیل کند و اینکه نتواند تشخیص دهد تاثیر آن خبر بر قیمت چه خواهد بود و یا اصلا آن خبر را نبیند، این موضوع می تواند باعث شود که فرد معامله گر اشتباه آینده قیمت را تشخیص دهد و در بازار ضرر کند.

توضیحات بیشتر را در خصوص معایب تحلیل فاندامنتال را از زبان احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس تحلیل سنتیمنتال بشنوید.

1

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 210 مگابایت - 6 مگابایت
زمان فایل صوتی : 4 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست