با رزرو دوره مهارت آنلاین از 10 درصد تخفیف بگیرید

چرا تحلیل فاندامنتال باعث شکست معامله گران شده است؟ | ویدیو شماره 20

چرا تحلیل فاندامنتال باعث شکست معامله گران شده است؟

معامله گری که با استفاده از تحلیل فاندامنتال در بازار بورس کسب درآمد کند، سعی می کند که از طریق تجزیه و تحلیل اخبار اقتصادی، سیاسی و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر قیمت نماد یا سهام مورد نظرش، آینده حرکتی قیمت را پیش بینی کند.

شخص معامله گر در پی یافتن این مسئله است که آیا قیمت در آینده می خواهد صعود کند یا نزول یا اینکه تاثیر خاصی ندارد.

اما سه مسئله اصلی در این جا وجود دارد که حتما باید به آن توجه کرد:

مورد اول اینکه شخص معامله گر باید همیشه از طریق منابع اطلاعاتی معتبر، منتظر اعلام شاخص های اقتصادی، اخبار سیاسی و اقتصادی باشد چون این موارد می تواند در رفتار آینده قیمت تاثیر گذار باشد.

در این حالت فرد معامله گر مدام باید از آخرین اخبار منتشر شده یا در حال انتشار با خبر باشد و آن ها را تجزیه و تحلیل کند، چون اگر خبری گفته شود و این شخص نتواند آن را تجزیه و تحلیل کند و اینکه نتواند تشخیص دهد تاثیر آن خبر بر قیمت چه خواهد بود و یا اصلا آن خبر را نبیند، این موضوع می تواند باعث شود که فرد معامله گر اشتباه آینده قیمت را تشخیص دهد و در بازار ضرر کند.

توضیحات بیشتر را در خصوص معایب تحلیل فاندامنتال را از زبان احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی بشنوید.

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات

آموزش رایگان

پیشنهاد ویژه

با ثبت نام رایگان در آموزش رایگان پرایس اکشن به سبک جبل عاملی به تمام ویدیو های آموزشی دسترسی خواهید داشت. دسترسی به این آموزشها برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت. بعد از ثبت نام برای استفاده های بعدی کافی است وارد پنل کاربری شوید.