طبق نظرسنجی، بیش از یک سوم میلیونرها، حداقل 50٪ از دارایی خود را در رمزارزها سرمایه گذاری کرده اند.

طبق نظرسنجی، بیش از یک سوم میلیونرها، حداقل 50٪ از دارایی خود را در رمزارزها سرمایه گذاری کرده اند.

در همین حال، هیچ یک از میلیونرهای تازه وارد بیش از 10٪ از دارایی خود را در رمزارز سرمایه گذاری نکرده اند، اما 83٪ میلیونرهای آمریکایی هیچ یک از دارایی خود را بصورت رمز ارز ندارند.

بر اساس نظرسنجی میلیونر CNBC از 750 سرمایه گذار با حداقل 1 میلیون دلار دارایی قابل سرمایه گذاری، تقریباً نیمی از میلیونرها حداقل 25٪ از دارایی خود را بصورت رمزارز دارند.

حدود 47٪ از این میلیونرهای هزار ساله، بیش از 25٪ از دارایی خود را بصورت دارایی های رمزارز دارند، در حالی که بیش از یک سوم آنها حداقل نیمی از دارایی خود را در رمزارزها دارند.

سو زو ، مدیر عامل شرکت Arrows Capital اظهار داشت: “این رقم کم به نظر می رسد.”

“من در واقع هیچ هزاره ای را نمی شناسم که ثروت معقولی داشته باشد و حداقل 50٪ آن رمزارز نباشد.”

این نظرسنجی نشان می دهد هزاره ها کسانی هستند که رمزارزها را به دارایی های سنتی ترجیح می دهند و این به آنها کمک می کند تا با شناسایی روند اولیه، ثروت کسب کنند. این امر منجر به “پاسخ صنعت” می شود، و ارائه دهندگان سنتی بیشتر و بیشتری، دسترسی به سرمایه گذاری رمزارز را ارائه می دهند.

افراد مسن علاقه چندانی به رمزارز ندارند و واقعاً نمی توانند ارزهای دیجیتال را درک کنند و از سرمایه گذاری در آنها خودداری می کنند.

جورج والپر، رئیس گروه Spectrem، که نظرسنجی میلیونر آنلاین را در ماه آوریل و می انجام داد، گفت: “سرمایه گذاران جوان زودتر از آن، شروع به پریدن می کنند.

سرمایه گذاران جوان از نظر فکری بیشتر با این ایده درگیر بودند. سرمایه گذاران قدیمی و بومرها عمدتا این سوال را می پرسند که “آیا این فضا قانونی است؟”

جواب این سوال را می توان در این نکته مشاهده کرد که 83٪ از میلیونرهای آمریکایی، هیچ یک از دارایی شان بصورت رمز ارز نیست و فقط 1 نفر از هر 10 نفر، بیش از 10٪ دارایی خود را در دارایی های رمز ارز دارد. و هیچ یک از میلیونرهای بیبی بومر و نوجوان یا نسل های قدیمی بیش از 10٪ از دارایی خود را بصورت رمز ارز نداشتند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که اختلاف نسل بین میلیونرها، در نشانه های غیرقابل انعطاف پذیر است که عمدتا امسال توجه اصلی را به خود جلب کرد و این باعث می شود نسل های قدیمی از درک آن عقب تر باشند.

در حالی که اکثر میلیونرها می گویند، آنها نمی دانند NFT چیست، بیش از یک سوم معتقد هستند که این یک “مد بیش از حد” است. اما دو سوم میلیونرهای هزاره می گویند NFT “چیز مهم بعدی است”.

تقریباً نیمی از میلیونرهای هزار ساله در مورد NFT نظر دادند و 40٪ از کسانی که در حال حاضر مالک آن نیستند، آن را “در نظر گرفته اند”. به طور مقایسه ای، تقریباً همه میلیونرهای بیبی بومر، 98٪، می گویند که آنها هیچ NFT ی ندارند و یا به آنها توجه نمی کنند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 20 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉