تصویر جدید پروفایل توییتر ایلان ماسک، طرفداران دوج کوین را به هیجان می آورد و قیمت دوج کوین بالا می رود

تصویر جدید پروفایل توییتر ایلان ماسک، طرفداران دوج کوین را به هیجان می آورد و قیمت دوج کوین بالا می رود

ایلان ماسک – معروف به پدر دوج کوین،  نیرو دهنده ی نامنظم به حرکت دوج کوین در بازار است و وقتی صحبت می کند، سرمایه گذاران دوج کوین به آن گوش می دهند و قیمت دوج کوین بالا یا پایین میرود.

پیام های طرفدار رمزارز میم دوج کوین و مدیر اجرایی تسلا. امسال، قیمت دوج کوین را سوار موج های خود کرده است. در واقع، دوج کوین به لطف نقش بزرگ طرفداری و حمایت ماسک. به یک وسواس سرمایه گذار خرد تبدیل شده است.

اکنون، ماسک تصویر پروفایل توئیتر خود (DP)  را به انعکاس تصویر دوج کوین در عینک آفتابی خود تغییر داده است که این کار مورد استقبال گرم جامعه قرار گرفته است. اندکی پس از تغییر عکس توییتر توسط ایلان ماسک، قیمت دوج کوین تقریباً رو به بالا پیش رفت. و در عرض چند دقیقه حدود 19 درصد رشد کرد.

با این حال، دوج کوین در زمان انتشار این خبر، مقداری عقب نشینی کرد. در حال حاضر دوج کوین با قیمت 0.1892 دلار معامله می شود. و ارزش بازار این رمزارز به 24.68 میلیارد دلار می رسد.

بیلی مارکوس، بنیانگذار دوج کوین، در مورد توانایی ماسک برای تأثیرگذاری بر قیمت دوج کوین اظهار نظر کرد.

دوج کوین، رمزارزی كه توسط برنامه نویسانی مانند جكسون پالمر و بیلی ماركوس پس از یك یادداشت معروف از سگ Shiba Inu در سال 2013 ایجاد شده است. و به عنوان یك رمزارز شوخی، شهرت زیادی در جامعه رمزارزها به دست آورده است. با این وجود، این موارد مانع از جمع شدن میلیون ها طرفدار مشتاق این رمزارز در طول سال ها نشده است. و ماسک یکی از طرفداران این رمزارز میم است.

حتی هنوز هم، قیمت دوج کوین به طور نگران کننده از بالاترین رقم ثبت شده ی آن در اوایل سال جاری پایین تر است. قبل از این که ایلان ماسک، مهمان برنامه زنده Saturday Night Live  شود. به نظر می رسد دوج کوین از 0.73 دلار که در 8 می بوده است، 74 درصد کاهش یافته است.

ماسک تأیید کرد پسرش Lil X ، “مانند یک قهرمان”، دوج کوین دارد

تغییر عکس پروفایل ایلان ماسک در توییتر یک روز پس از آن صورت گرفت. که وی پسرش و خواننده کانادایی Grimes، X Æ A-X12 را تشویق کرد، تا سرسختانه دوج کوین خود را نگهداری کنند.

اگرچه مشخص نیست که او دقیقاً چه مقدار دوج کوین در اختیار دارد. اما ماسک قبلاً اعتراف کرده است که شخصاً مقداری دوج کوین دارد. علاوه بر این، در ماه فوریه، تسلا تکنوکینگ نشان داد که او برخی از توکن های دوج کوین را برای X Æ A-X12 –  با نام مستعار Lil X – خریداری کرده است، بنابراین او می تواند کوچکترین فرد دارنده دوج کوین باشد.

ماسک در 17 ژوئیه به توییت ارسال شده توسط یکی از کاربران توییتر در مورد دوج کوین پاسخ داد. “لیل ایکس مانند یک قهرمان، دوج کوین خود را نگه داشته است”. وی افزود: “به معنای واقعی کلمه هرگز حتی یک بار اسم” فروش “را نیاورده است!

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 19 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉