عقد قرارداد آموزش تحلیل سنتیمنتال با سازمان مدیریت صنعتیجدید 

چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

برای اولین بار در کشور دوره های آموزش دانش نوین معامله گری بازار سرمایه با عنوان تحلیل سنتیمنتال طی همکاری سازمان مدیریت صنعتی و آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی بنیان گذاری شد.

عقد قرارداد آموزش تحلیل سنتیمنتال با سازمان مدیریت صنعتی 

برای اولین بار در کشور دوره های آموزش دانش نوین معامله گری بازار سرمایه با عنوان تحلیل سنتیمنتال طی همکاری سازمان مدیریت صنعتی و آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی بنیان گذاری شد.

آقای احمدرضا جبل عاملی، موسس این آکادمی به عنوان مدیر علمی و مدرس دوره منتسب شدند.

این دانش نوین که در قالب دوره های آموزشی POST MBA معامله گری بازار سرمایه می باشد، طی ۹۰ ساعت بعلاوه کوچینگ حرفه ای از طریق استدیو پخش زنده و چند جانبه به هموطنان ارائه می گردد.

استاندارد محتوای این دوره های آموزشی برابر با استاندارد تکنیکهای معامله گری روز دنیا مبتنی بر علوم تخصصی ” مالی رفتاری ” و ” مالی عصبی ” می باشد.
یکی از مزیت های برجسته این دوره آموزشی سادگی و سرعت محتوای آن ضمن پتانسیل فوق العاده برای کسب درآمد و توسعه سرمایه ی عموم جامعه بدون پیشنیاز تحصیلی ویا میزان سرمایه ای خاص می باشد، که از طریق معامله گری بازار سرمایه حاصل می گردد.

از دیگر مزایا میتوان به حفظ ارزش سرمایه در برابر نواسانات نرخ ارز و تغییرات تورم، مناسب هر شرایط مختلف اقتصادی بدون هیچ محدودیتی، تصمیم گیری برای معاملات تنها در ۱۰ ثانیه، بدون استفاده از هیچ روش محاسباتی و انواع اندیکاتورها و انواع تحلیل تکنیکال و فاندامنتال نام برد.

1

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

نسخه PDF این خبر
حجم فایل : 573 کیلوبایت
تعداد صفحات : 2

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست
بخش ارائه فرصت های مناسب معاملاتی بازار داخلی راه اندازی شد. جهت دیدن این بخش کلیک بفرمایید ( این بخش تا مدت محدودی رایگان و عمومی است )فرصت های معاملاتی
+