chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

فاش شدن پشت پرده ” بازی” شگفت انگیز ایلان ماسک با بیت کوین از طریق یافته های جدید

فاش شدن پشت پرده " بازی" شگفت انگیز ایلان ماسک با بیت کوین از طریق یافته های جدید

دلیل تعلیق تسلا برای عدم قبول پرداخت بیت کوین را می توان در توییت های ماسک جستجو کرد، که در آنها ادعا می کند میزان مصرف انرژی این رمز ارز ناپایدار است.

با این حال، با کمی بررسی عمیق تر، یک ناظر رمزارز متوجه می شود که چه چیزی می تواند عامل اصلی تصمیم تسلا باشد، و برخلاف احساسات عمومی مبنی بر اینکه ماسک علاقه ای به بیت کوین ندارد، یافته ها نشان می دهد که علاقه او به این رمزارز زیاد و در حال افزایش است.

آیا ایلان ماسک برنامه های بسیار بزرگتری برای بیت کوین دارد؟

ممکن است به نظر برسد که ایلان ماسک در حال گام برداشتن برای ایجاد یک نقطه ورود متفاوت برای شرکت تسلا ی خود است تا از طریق تسهیل استخراج بیت کوین، یک برگشت دائمی به بازار بیت کوین داشته باشد.

ناظر ناشناس رمزارز CroissantEth با نگاهی دقیق به مجموعه اتفاقاتی که در شرکت تسلا رخ داده توضیح می دهد که ماسک فاش کرده که تسلا قبل از تحولات اخیر، نود های بیت کوین خود را اجرا می کرده، او به پروژه ماهواره Starlink ماسک اشاره می کند – که امکان دسترسی به اینترنت در سراسر جهان از طریق راه اندازی بیش از 40،000 ماهواره فضایی را فراهم می کند – از آن به عنوان واسطه ای یاد می کند که تسلا و بیت کوین را بار دیگر به یکدیگر وصل می کند.

در حال حاضر، یکی از منابع اصلی سود تسلا، انرژی تجدیدپذیر است که با آن، تولید وسایل نقلیه الکتریکی، صفحات خورشیدی، سقف های خورشیدی و باتری ها را پشت سر می گذارد.

تسلا ممکن است در آینده در بیت کوین سرمایه گذاری کند

لازم به ذکر است که تسلا همچنین برای فروش وسایل نقلیه با الایندگی صفر، اعتبارات زیست محیطی دریافت می کند، که گرفتن این اعتبار در بسیاری از ایالت های آمریکا ضروری است.

بعداً تسلا می تواند این اعتبارات را به تولیدکنندگان دیگری که قادر به تولید وسایل نقلیه با میزان آلایندگی صفر نیستند بفروشد.

Croissants خاطرنشان کرد: “کرایسلر با خرید میلیاردها دلار از این اعتبارات موافقت کرد و 7٪ از کل درآمد تسلا (428 میلیون دلار) در سال گذشته را برای این کار اختصاص داد” او افزود درآمد شرکت تسلا در آینده می تواند کاهش یابد زیرا بسیاری از تولید کنندگان خودرو در حال تولید انواع خودرو بدون آلایندگی کربن هستند، پس تسلا ممکن است برای احیای درآمد خود نیاز به جستجوی جای دیگری برای کسب درآمد داشته باشد. از آنجا که فایروال های تسلا اغلب دارای انرژی مازاد هستند، استفاده از این انرژی مازاد برای استخراج بیت کوین ممکن است راه پیشرفت باشد.

کروسانت توضیح خوبی در توئیت زیر ارائه می دهد:

“با یک GPU استخراج ساده بیت کوین،  پاور وال ها می توانند از انرژی کسب درآمد کرده و این کار را خیلی سریعتر از حد معمول انجام دهند.

هدف ایلان ماسک، ایجاد زندگی پایدار در مریخ است

Starlink می تواند هر مصرف کننده تسلا را قادر به راه اندازی نود بیت کوین مخصوص به خود بدون مشکل اینترنت کند. “

به نظر می رسد بسیاری از طرفداران بیت کوین به نظریه کروسانت اشاره می کنند. در صورت بروز چنین شرایطی، بازار می تواند به شدت صعود کند زیرا میلیون ها کاربر جدید ممکن است از طریق تسلا به بازار بیت کوین راه پیدا کنند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هفت =