قانون گذاران ایالات متحده پیشنهاد دادند که دادگاه ها به “اسرار پنهان” رمزارزها دسترسی داشته باشند

قانون گذاران ایالات متحده پیشنهاد دادند که دادگاه ها به "اسرار پنهان" رمزارزها دسترسی داشته باشند

رمزارزها:در یک رویداد مجازی که اخیراً به پایان رسیده است. بیل فاستر، نماینده دموکرات و رئیس مجلس شورای بلاکچین کنگره. از همکاران قانونگذار خود خواست تا یک چارچوب نظارتی ایجاد کنند. که به اشخاص ثالث اجازه دهد معاملات جعلی یا مجرمانه در بلاک چین را لغو کرده و برگردانند.

فاستر معتقد است، مگر اینکه یک دخالت قانونی توسط کنگره یا مردم بتواند مشکل باج افزار را برطرف کند. در غیر این صورت آژانس های نظارتی ایالات متحده باید. با ایجاد یک چارچوب قانونی که به “از بین بردن” هویت دارندگان رمزارزها کمک می کند. تلاش کند تا معاملات مرتبط با فعالیت مجرمانه را لغو کند.

فاستر به عنوان یک فیزیکدان شناخته می شود و از اعضای حزب دموکرات، و نماینده ایلینوی است. فاستر معتقد است که این پیشنهاد می تواند. از دولت ایالات متحده و شهروندان آن در برابر حملات باج افزار محافظت کند. او در حال حاضر با نماینده دموکرات دارن سوتو، و نمایندگان جمهوری خواه تام امر و دیوید شوایکرت. در انتخابات مجمع بلاکچین مشارکت دارد.

فاستر این روش را به عنوان یکی از “تصمیمات اساسی” در زمینه تنظیم قوانین رمزارز توصیف می کند. که می تواند در سالهای اخیر گرفته شود. فاستر در ادامه استدلال می کند:

“من در اینجا در مورد سه چیز گفته ام که باعث خشم طرفداران حساس رمزارز می شود. مانند شخص ثالث مورد اعتماد و غیره. اما در واقع، هیچ گزینه تکنولوژیکی وجود ندارد که من از آن آگاه باشم. اکثر افراد [اگر] قصد دارند قسمت عمده ای از دارایی خالص خود را به دارایی های رمزارز گره بزنند، آنها می خواهند آن سپر امنیتی یک شخص ثالث قابل اعتماد را داشته باشند که می تواند مشکل را حل کند. “

طبق گفته فاستر، قوانین جدیدی که به همین دلیل تدوین شده است. باعث ایجاد آدرسهای شبه ناشناس رمزارز می شود.

و در این صورت، دادگاه یا شخص ثالثی وجود دارد. که می تواند از طریق دسترسی به اطلاعات محرمانه، به هویت واقعی کاربر رمزارز دسترسی پیدا کند.

حدس و گمان های فوستر که بدون اقدامات پیشنهادی، بازیگران را تهدید می کند. ممکن است همچنان باعث تسهیل فعالیت مجرمانه در فضای رمزارز شود. فاستر می پرسد:

“آیا دادگاهی وجود دارد که بتوانید برای لو دادن افراد کلاهبردار در فضای رمزارزها به آن مراجعه کنید. اما آیا شخص ثالث یا دادگاهی قابل اعتماد هم وجود دارد. که بتوانید برای لغو کردن معاملات جعلی یا اشتباه، به آن مراجعه کنید؟”

به نظر می رسد که این پیشنهاد در پاسخ به هک های صورت گرفته در رمزارزها باشد. که اخیراً موضوع تحقیق بین آژانس بوده و منجر به بازیابی 7/63 بیت کوین از بازیگران تهدید کننده، شده است.

فاستر اظهار داشت: “اما در موارد نادری که اتفاقی متقلبانه، مجرمانه یا اشتباه رخ می دهد. باید بتوانید آن معاملات را افشا و لغو کنید.”

طبق گفته فاستر، این معیار فقط در موارد استثنایی مورد استفاده قرار می گیرد. و این ناشناسی. همچنان به طور پیش فرض در “99.9٪ از موارد” یا در محدوده شرایط نظارتی فعلی حفظ می شود.

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اطلاع رسانی ارائه شده است. از این مقاله به عنوان مشاوره حقوقی، مالیاتی، سرمایه گذاری، مالی یا سایر موارد استفاده نکنید.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉