از سال 1383

پیشرفت و موفقیت شما راهی است که ما قبلا رفته ایم.

قوانین و مقررات

رتبه
5/5

افشای ریسک:

سلب مسئولیت از، ریسک ناشی از انواع بازار بورس و سرمایه داخلی اعم از اوراق بهادار، انرژی، شاخص، کالا و انواع بازارهای خارجی  و به معنای اطلاع رسانی و آگاهی دادن جهت میزان ریسک مالی انجام معاملات در انواع بازار بورس و سرمایه داخلی اعم از اوراق بهادار، انرژی، شاخص، کالا و انواع بازارهای خارجی به اشخاصی است که درصدد انجام این معاملات هستند.. معامله گران می بایست قبل از اقدام به انجام چنین معاملاتی، دانش لازم و تجربه مناسب فعالیت در بازار معاملات ارز را کسب نموده و با دقت توانایی مالی خود را مورد بررسی قرار دهند.

 

انجام معاملات در = بازار بورس و سرمایه داخلی اعم از اوراق بهادار، انرژی، شاخص، کالا و انواع بازارهای خارجی ممکن است به ایجاد ضرر های بزرگ به سرمایه و از بین رفتن تمامی مبلغ سرمایه گذاری شده منتهی شود. لذا انجام اینگونه معاملات تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول ریسک سرمایه گذاری صورت گیرد. تعریف ریسک سرمایه گذاری آن است که تنها پولی در این بازار سرمایه گذاری شود که برای معامله گر جنبه حیاتی و ضروری نداشته باشد. قویا توصیه می کند کسانی که قصد انجام معاملات مذکور را دارند تمامی جوانب این بازار را مطالعه نمایند تا به درکی روشن، مشخص و صحیح از میزان ریسک انجام معاملات معاملات ارز دست یابند.

 

نظرات و تحلیل هایی که در خصوص پتانسیل های حرکت بازار توسط سایت آکادمی معامله گری بورسی جبل عاملی ارایه میگردد، ضرورتا دقیق و صحیح نبوده و با توجه به ماهیت کلی بازار بورس در هیچ زمانی نمی تواند صحت و درستی چنین اطلاعاتی را تضمین نماید. انجام معاملات آنلاین، علی رغم راحتی و کارآمدی از ریسک معاملات مذکور کم نمیکند و آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی هیچ گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد مشتری و یا شخص ثالثی که به حساب دسترسی داشته و با توجه به اطلاعات ارایه شده بر روی وب سایت اقدام به معامله می کند، را نمی پذیرد و نیز نسبت به صحت و یا تاخیر اطلاعاتی از قبیل نرخ ها، اخبار و نمودارهایی که بر مبنای نرخ های زنده ارایه می شوند، مسئولیتی نخواهد داشت.

 

علاوه برآن هیچگونه مسئولیتی را در خصوص ضررها و یا از دست رفتن فرصت های معاملاتی که در نتیجه اختلال در ارتباطات اینترنتی رخ می دهد و یا بروز مشکلات فنی که باعث شود نرم افزار معاملاتی غیرقابل دسترس گردد بر عهده نمی گیرد. چنانچه از میزان ریسک معاملات در بورس آگاه نشده اید، اقدام به انجام این معاملات نکنید. اگر به توضیح بیشتری در این زمینه نیاز دارید، می توانید با بخش پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید تا توسط کارشناسان آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی از تمامی خطرات و ریسک موجود در بازار معاملات ارز آگاه گردید.

 

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری های معرفی شده توسط آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری مورد نظر می باشد. این مجموعه در روند افتتاح حساب مشتریان صرفا نقش مشاور را داشته و هیچگونه مسئولیتی بابت عملکرد کارگزاری های مذکور نخواهد پذیرفت. مسئولیت درک کامل شرایط معاملاتی و مقررات اداری کارگزاری طرف همکاری صرفا متوجه افتتاح کننده حساب معاملاتی می باشد.

 

جهت دریافت و مشاهده آخرین نسخه قرارداد های افتتاح حساب، بیانه های افشای ریسک و مقررات معاملاتی کارگزار مورد نظر، مشتریان می بایست به وب سایت کارگزار مربوطه و یا بخش پشتیبانی آن  مراجعه نمایند.

 

عقد قرار داد به صورت دیجیتالی:

اين قرارداد شامل عقد از راه دور بوده و ايجاب و قبول آن با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است و طرفين قرارداد آنرا بوسيله امضاي الکترونيک و فشار دادن دکمه تاييد در پايان صفحه، مطابق ماده 10 قانون مدني انجام مي دهند و صيغۀ بيع شرعي و قانوني بدينوسيله بين طرفين جاري مي گردد.

خريدار تعهد نموده خدمات آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی  را با دقت و شخصاً از روي علاقۀ خود از مجموعۀ ذکر شده خريداري کرده و بدون هيچ گونه اجبار و اکراه و از روي صحت و سلامت و رضايت کامل اين قرار داد را منعقد نموده است

خدمات فروخته شده به هيچ وجه کنسل نخواهد شد و فروشنده وظيفه اي در قبال پس گیری خدمات نخواهد داشت فروشنده موظف به پشتیبانی سالانه از خدمات فروخته شده برای خریدار می باشد.

بر اساس ماده 12 قانون ماليات بر ارزش افزوده مبلغ 9 % به عنوان ماليات بر ارزش افزوده و عوارض بر اساس قانون بر عهده خريدار می باشد که به هنگام خرید از خریدار دریافت می شود.

ماده2 تجارت الکترونيکي

 (Electronic Signature) (امضاي الکترونيکي):

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقي متصل شده به(داده پيام) است كه براي شناسايي امضاء كننده(داده پيام)، مورد استفاده قرار مي گيرد.

 (Means Of Distance Communication) (وسایل ارتباط از راه دور):

عبارت از هر نوع وسيله اي است كه بدون حضور فيزيكي همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده مي‌شود.

(Distance Contract) (عقد از راه دور):

ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است.

ماده 7 تجارت الکترونيکي:

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضاي الکترونيکي مكفي است.

ماده 10 مدني :

قراردادهاي خصوصي نسبت به کسانيکه آن را منعقد نموده اند درصورتي که مخالف صريح قانون نباشد نافذ است.

اين قرار داد وفق ماده 2 و 7 قانون تجارت الکترونيک و ماده 10 قانون مدني جمهوري اسلامي ايران منعقد گرديد و بين طرفين لازم مي باشد.