مایکل سایلور: اتریوم جایگاه خود را دارد، بیت کوین 50 برابر بهتر از طلا است

مایکل سایلور: اتریوم جایگاه خود را دارد، بیت کوین 50 برابر بهتر از طلا است

مایکل سایلور معتقد است که اتریوم و استیبل کوین ها در فضای رمزارزها جایگاهی ویژه دارند و همچنین توضیح داد که چقدر بیت کوین از طلا بهتر عمل کرده است.

مایکل سایلور مدیر عامل شرکت MicroStrategy، معروف به حامی بیت کوین، یک بار دیگر تأکید کرد که بیت کوین، مانع بهتر از طلا در برابر تورم است، همچنین اظهار کرد که اتریوم و سایر رمزارزهای دیگر در این فضا جایگاهی دارند.

اتریوم نیز جایگاهی دارد

از زمانی که MicroStrategy شروع به خرید مقادیر قابل توجهی بیت کوین کرد و سایلور نیز برای خود در این رمزارز سرمایه گذاری کرد، مدیر عامل این شرکت به یکی از برجسته ترین ماکسیمالیست های بیت کوین تبدیل شد. به همین ترتیب، او بندرت در مورد سایر دارایی های دیجیتال بحث می کند و حتی به ندرت نظر مثبتی برای گفتن دارد.

با این حال، او در مصاحبه اخیر با Fast Money  CNBC به طور قابل توجهی به برخی از رمزارزها، به ویژه اتریوم خوشبین تر بود.

وی شبکه اتریوم را “اپلیکیشن دیجیتالی” خواند که می خواهد جایگاهی ویژه در ” JPMorgan، موسسات بانکی و همه صرافی ها به دست آورد.”

در نتیجه، سایلور گفت، “جایگاهی برای بلاکچین اتریوم و رمزارز اصلی آن وجود دارد.”

به همین ترتیب، نظر او این بود که استیبل کوین ها هم در این اکوسیستم جایگاهی دارند و آنها را با ارزهای دیجیتالی آینده ی بانک مرکزی مقایسه کرد زیرا می توانند نقش تا حدودی یکسان داشته باشند.

بیت کوین از طلا بهتر است

سایلور به غیر از تمجید مختصر خود درباره اتریوم و استیبل کوین ها، شایستگی های بیت کوین را نسبت به سایر ابزارهای سرمایه گذاری برجسته کرد، و این کار را بارها در گذشته انجام داده است.

وی تصمیم شرکت خود برای خرید بیت کوین بیشتر را پس از جمع آوری پول با فروش 1 میلیارد دلار سهام عادی کلاس A خود توجیه کرد و بیت کوین را به عنوان مناسب ترین ابزار سرمایه گذاری در زمان افزایش تورم نامید.

“من فکر می کنم در 12 ماه گذشته، همه منتظر تورم بوده ایم و فکر می کنم اکنون شاهد آن هستیم. فکر می کنم سرمایه گذاران می بینند که بیت کوین 330٪ و طلا 7٪ افزایش یافته است. بنابراین، بیت کوین با افزایش 50 برابری نسبت به طلا به عنوان یک مانع بهتر در برابر تورم عمل می کند.

بنابراین، شما در حال دیدن پائول تودور جونز و دیگر معتقدان اولیه بیت کوین هستید، “شاید زمان آن رسیده است که من سرمایه گذاری خود را دو یا سه برابر کنم.” “

او اعتقاد دارد که بیت کوین بهتر از فلز زرد (طلا) است و با گفتن این جمله به این باور خود تاکید کرده که “من متعجب هستم که چرا آنها رمزارز خود را 10 برابر افزایش نمی دهند، زیرا بیت کوین 50 برابر بهتر است”.

سایلور در پایان اظهار داشت: با اینکه سرمایه گذاری در بیت کوین به عنوان یک دارایی پرخطر در بین برخی از افراد در نظر گرفته شده است، اما سرمایه گذاری در آن و رشد شرکت باعث خوشحالی “سرمایه گذاران و سهامداران” شده است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉