محیط کار معامله گر بازار بورس به چه شکل است ؟

محیط کار معامله گر بازار بورس به چه شکل است ؟

محیط کار معامله گر بازار بورس چه گونه است؟ سوالی که همیشه دانش پذیران و معامله گران از آقای جبل عاملی می پرسند.

همانطور که در ویدیو قبلی گفته شد کار شما به عنوان معامله گر بازار بورس این است که با استفاده از استراتژی معاملاتی و قوانینی که در دوره آموزشی تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی یاد می گیرید، آینده حرکتی قیمت را تشخیص دهید و بعد از آن با استفاده از مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه وارد بازار شوید.

در این ویدیو به صورت دقیق تر با پلتفرم معاملاتی که یک معامله گر بازار بورس از طریق آن حرکت قیمت را مشاهده می کند، آشنا خواهید شد.

ساختار تمامی پلتفرم ها یکی است اما امکان دارد که از نظر ظاهری و برخی امکانات باهم دیگر متفاوت باشند.

فرقی نمی کند که شما از کدام پلتفرم معاملاتی استفاده می کنید، موضوع مهم این است که بتوانید حرکت آینده قیمت را بدون استفاده از هیچ ابزار پیچیده و گمراه کننده ای مثل اندیکاتورها، اسیلاتورهای و یا انواع و اقسام روش های مالی کلاسیک یا همان تحلیل تکنیکال مثل الیوت، گن، ایچیموکو، بیل ویلیامز، چنگال اندروز و… تشخیص دهید.

پلتفرم های معاملاتی ابزارهای بسیار زیادی را به صورت پیش فرض دارند که در دوره آموزشی تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی یاد خواهید گرفت که تقریبا 80 درصد این ابزارها بی فایده هستند و متوجه خواهید شد که  چه طور می توانند معامله گر را در پروسه تشخیص آینده حرکت قیمت، گمراه کنند.

در این ویدیو علاوه بر اینکه محیط کار به شما نمایش داده می شود، در مورد این موضوع هم صحبت خواهد شد که یک معامله گر بازار بورس در روز  حداکثر چند ساعت می بایست کار کند؟

 

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، مدرس و معامله گر بازار سرمایه بشنوید.

مطالب برتر

2 پاسخ

 1. با سلام و احترام اینجانب افشین فتحی مرام از مطالب خوبی که برای همگان قرار دادید تشکر میکنم با اجازه شما قسمتی از مطالب شما را جهت مجموعه کتابهایی که تحت عنوان پکیج جامع آموزش بورس برای معرفی و یادگیری خرید و فروش سهام در بورس و کسب درآمد از این طریق برای عموم تدارک دیده ام استفاده کردم البته این مجموعه کتب تا کنون استقبال نشده و فروش نداشته ام اما اگر این کتاب های پی دی اف را که خودم از سطح اینترنت و تجربه خودم و با ترجمه جمع آوری کرده ام را خریداری کنند و استقبال صورت بگیرد هر روز مطالب جدید به آن اضافه خواهم کرد و این کتب را به روز رسانی میکنم تا همگان استفاده کنند که این هم لینکش هست
  لینک کوتاه شده fathiweb.ir/b
  لینک اصلی:

  https://fathiweb.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%87-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3/
  ممنون میشم اگر تایید بفرمایید

  1. سلام جناب فتحی … مشکلی ندارد اما حتما باید با ذکر منبع باشد و پیشنهاد مجموعه آکادمی به شما این است که با توجه به علاقه و استعدادی که دارید، به دنبال یادگیری معامله گری بازار بورس باشید نه به دنبال آموزش آن.
   از این راه خیلی سریع تر می توانید به ثروت برسید.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 15 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉