مدیرعامل بایننس: نوسانات بیت کوین کمتر از سهام اپل و تسلا است

چانگ پنگ ژائو می گوید علاقه مندان وفادار به رمزارز برای فناوری وارد این عرصه می شوند در حالی که افرادی که به فکر کسب سود هستند، به دنبال پرتاب فضانورد بعدی به ماه هستند.
مدیرعامل بایننس، چانگ پنگ ژائو در مورد نوسانات بیت کوین اظهار داشت که این بزرگترین رمزارز از نظر ارزش بازار احتمالاً نوسان و بی ثباتی کمتری از قیمت سهام شرکتهای مشابه با همان ارزش بازار مانند اپل و تسلا دارد.
داده های ووبول نشان می دهد که نوسانات 60 روزه بیت کوین از ابتدای سال 2021 به طور مداوم در حال کاهش است. با وجود این، ارقام پورتال تحقیقات سرمایه گذاری AlphaQuery (آلفاکیوری) نشان می دهد که قیمت سهام تسلا و اپل نوسانات 60 روزه بسیار کمتری از مدت مشابه دارند.
روز دوشنبه مدیر بایننس در مصاحبه ای با تلویزیون بلومبرگ اظهار داشت كه نوسانات رمزارز بی شباهت به اوضاع بازار سهام نیست و افزود: “نوسانات در همه جا وجود دارد […] و منحصر به رمزارزها نیست.”
بنیانگذار بزرگترین بازار بورس رمزارز دنیا، بایننس، درباره نوسانات بازارهای رمزارز عنوان کرد: “همیشه تعداد افرادی که تفکر گله ای دارند نسبت به کسانی که تحقیقات جدی انجام می دهند، بیشتر است.”
از نظر ژائو، کسانی که به دنبال سود هستند و اغلب به اندازه کسانی که باور و اعتقاد راسخ به رمزارزها دارند، به پروژه های رمزارزی متعهد نیستند و حرکات مکرر چوپی قیمت را مقصر می دانند.
ژائو اظهار داشت: “هر وقت اخبار منفی وجود دارد، این دنباله روهای گله ای فرار می کنند، و هر زمان اخبار مثبتی منتشر می شود ، به عجله به بازار هجوم می آورند و باعث نوسانات بیشتری می شوند.”
توصیف وی در مورد علاقه مندان و معتقدان به رمزارزها به عنوان “طرفداران سرسختی که پروژه شان را درک می کنند و واقعاً دوستش دارند” با اظهارات قبلی وی درباره تمایل و گرایش شخصی خودش به این صنعت نیز همخوانی دارد.
در ماه آوریل، ژائو فاش کرد که تقریباً 100٪ از ارزش خالص خود در رمزارزها را نگه داشته است.
بازار رمزارز از روز دوشنبه شاهد افزایش قابل توجهی بوده و در 24 ساعت گذشته ارزش کلی بازار به بیش از 4.5 درصد رسیده است.
صعود اتر (ETH) تا مرز 3000 دلار برای اولین بار، برجسته ترین روز بازار را رقم زده است، به ویژه در میان 10 توکن برتر که بر طبق ارزش بازار رده بندی شده اند.
به نظر می رسد بیت کوین می خواهد برای اولین بار از اواسط آوریل تا 60،000 دلار هم پیش برود، که این اتفاق پیش از اصلاح جزئی تا زیر 50000 دلار در 24 آوریل رخ داد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 11 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉