مدیر عامل شرکت سلسیوس می گوید، اتریوم در حال حاضر “در حال سبقت گرفتن از” بیتکوین است

bitcoin&ether پرایس اکشن جبل عاملی چارتیکال فوت پرینت رمزارز ارزدیجیتال

اتریوم بیتکوین : الکس مشینسکی، مدیر عامل شبکه سلسیوس، اظهار داشت که اتریوم قبلاً شروع به “سبقت” از بیتکوین بر حسب دلار آمریکا کرده است.

طبق گفته الکس مشینسکی، مدیر عامل شبکه سلیسیوس، بیت کوین بعنوان بزرگترین رمزارز از نظر ارزش بازار، در حال حاضر شروع به از دست دادن سلطه خود در بازار نسبت به اتریوم است.

مشینسکی در مصاحبه روز دوشنبه با کیتکو نیوز، استدلال کرد که “سبقت” اتریوم، یا سناریوی فرضی که در آن اتر از بیت کوین به عنوان با ارزش ترین رمزارز جهانی پیشی می گیرد، در حال رخ دادن است.

مشینسکی گفت که سبقت گرفتن اتر از بیت کوین در حال حاضر از نظر سلسیوس اتفاق افتاده است. وی گفت: “ما حدود 17 میلیارد دلار سپرده یا کوین مشتری را مدیریت می كنیم. و رمزارز شماره یك بر حسب دلار، نیز اتریوم است.”

مشینسکی همچنین پیش بینی کرد که اتر تا سال 2022 یا 2023 از نظر ارزش بازار به طور کامل از بیت کوین پیشی می گیرد:

سبقت اتر از بیت کوین قبلاً اتفاق افتاده است. اتریوم در حال حاضر از نظر دلار به عنوان دارایی اصلی از نظر جامعه سلسیوس، از بیت کوین پیشی گرفته است. و من فکر می کنم که بازار گسترده تر، آن را طی یک یا دو سال آینده دنبال خواهد کرد. ما خواهیم دید که این معاملات در بازارهای وسیع تر نیز اتفاق می افتد. “

مشینسکی در ادامه اظهار داشت که محرک اصلی این اتفاق در آینده، تفاوت بین کاربرد اصلی استفاده از بیت کوین و اتر خواهد بود.

به گفته مدیر عامل شرکت، کاربرد اصلی استفاده از بیت کوین، ذخیره ارزش است. در حالی که کاربرد مهم استفاده از اتر، تولید سود، عمل ذخیره یا نگهداری بلند مدت رمزارز در ازای دریافت پاداش است.

“سود گرفتن و بهره یکی از کاربردهای گسترده تر اتریوم است. بنابراین من فکر می کنم به مرور زمان، اتریوم نسبت به بیت کوین بیشتر مورد پذیرش قرار گیرد. اما بدیهی است که هر دوی آنها برنامه های استثنایی و بلاک چین های استثنایی هستند. و ما شاهد پذیرش گسترده هر دو خواهیم بود، فقط یکی از دیگری فراتر خواهد رفت. “

شبکه سلسیوس که در سال 2018 راه اندازی شده است. یک پلت فرم وام و قرض دهی غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می دهد. با انتقال کوین های خود به کیف پول سلسیوس، در مقابل وثیقه گذاشتن رمزارز خود، دلار و استیبل کوین وام بگیرند. این پلتفرم، توکن CEL خود را اجرا می کند. که یک کوین ERC-20 است که در شبکه اتریوم اجرا می شود.

بیتکوین به عنوان قدیمی ترین ارز دیجیتال جهان و باارزش ترین رمزارز ظهور کرده است. و از نظر ارزش بازار بر آلت کوین هایی مانند اتر تسلط دارد. اتر، دومین رمزارز بزرگ از نظر ارزش بازار، در سال 2015 راه اندازی شد. و هنوز از نظر ارزش بازار نتوانسته از بیت کوین پیشی بگیرد.

در زمان نوشتن مقاله، طبق داده های CoinMarketCap، سهم بیت کوین از بازار رمزارز. که به آن سلطه بیت کوین نیز گفته می شود -6/44٪ است، در حالی که سهم اتریوم،؛ 5/18% است.

نمودار سلطه بیت کوین در همه زمان ها. منبع: CoinMarketCap

مشینسکی تنها فردی نیست که فکر می کند اتریوم بیتکوین از نظر ارزش می تواند سلطه بیت کوین را ورق بزند. هفته گذشته، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گلکسی دیجیتال، مایک نووگراتز هم پیش بینی کرد. که یک روز اتر می تواند “بزرگترین رمزارز” شود.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉