chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

مدیر مرکز Coin می گوید، بیت کوین به طور کامل جایگزین سیستم مالی فعلی نخواهد شد

مدیر مرکز Coin می گوید، بیت کوین به طور کامل جایگزین سیستم مالی فعلی نخواهد شد

بیت کوین نمی تواند باعث از بین رفتن سیستم پولی و مالی فعلی شود، اگرچه استفاده از آن بسته به مکان شخص ممکن است متفاوت باشد.

به گفته مدیر تحقیقات مرکز Coin، پیتر ون والکنبورگ، بیت کوین به معنای پایان دادن به پول و بانکداری سنتی نمی باشد.

“من فکر می کنم افرادی در جامعه بیت کوین وجود دارند که احتمالاً سر و صداهای زیادی ایجاد می کنند که بیت کوین بر همه سیستم های اقتصادی سلطه می یابد و اینکه هیچ کس دیگر از دلار و بانک استفاده نخواهد کرد، و من فکر می کنم که این حرف کمی احمقانه است، “ون والکنبورگ در مصاحبه روز جمعه خود با روزنامه واشنگتن ژورنال در مورد C-Span گفت.

“واقعیت این است که بعضی وقت ها، معامله با بیت کوین همان چیزی است که می خواهید. قطعاً اگر در کشوری ظالمانه مانند نیجریه یا بلاروس زندگی کنید، استفاده از بیت کوین برای شما مفیدتر خواهد بود. در ایالات متحده، ما یک سیستم بانکی کاملاً پایدار داریم. ما حاکمیت قانون داریم، ما یک دولت با عملکرد بسیار خوب داریم. “

روش استفاده از بیت کوین می تواند به موقعیت جغرافیایی کاربران بستگی داشته باشد. در برخی از کشورها، بیت کوین  بیشتر به عنوان یک دارایی سفته بازی است که برای تجارت و سرمایه گذاری استفاده می شود.

در مناطق دیگر، بیت کوین می تواند به عنوان وسیله ای برای آزادی بیشتر، انعطاف پذیری بیشتر و پرداخت سریعتر و همچنین راهی برای مشکلات تورمی در مقایسه با دارایی و ارز سنتی، بکار رود.

به گفته ی ون والكنبورگ، “به طور کلی، در ایالات متحده، شما احتمالاً هنوز از کارتهای اعتباری و Venmo و مواردی از این قبیل استفاده می کنید، اما شاید بخواهید مقداری بیت کوین بخرید زیرا این رمز ارز می تواند راهی برای متعادل کردن سبد سرمایه گذاری شما در برابر تهدید تورم باشد. ” او متعاقباً به شباهت طلا به بیت کوین از نظر عرضه محدود اشاره كرد.

وی گفت: “پس شاید، به عنوان بخشی از سبد متعادل خود که شامل انواع سرمایه گذاری های ایمن تر است، ممکن است کمی بیت کوین برای محافظت از سرمایه خود در برابر تورم داشته باشید.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =