از سال 1383

پیشرفت و موفقیت شما راهی است که ما قبلا رفته ایم.

مصاحبه فاینکس TV با احمدرضا جبل عاملی

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با حضوری مجموعه از مدیران عالی رتبه و کارگزاری مطرح کشوری در تهران برگزار شد. تلویزیون آنلاین این نمایشگاه با عنوان ” فاینکس TV ” طی درخواستی از آقای احمدرضا جبل عاملی مدرس و معامله گر بازار بورس دعوت به عمل آمد که موضوع آن آشنایی بیشتر مخاطبین با تحلیل سنتیمنتال و حوزه فعالیت آکادمی بوده است.

این مصاحبه با کارگردانی آقای اهوازی، در روز دوم و چهارم نمایشگاه برگزار گردید که می توانید از طریق ویدیو بالا بخشی از ویدیو روز دوم را مشاهده بفرمایید.

در این مصاحبه آقای احمدرضا جبل عامی در پاسخ به پرسش در مورد نوع فعالیت مجموعه و مزیت های آموزشی ما نسبت به سایر عزیزانی که در زمینه آموزش بورس فعالیت می کنند، چیست، گفتند:

حوزه آموزش آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی، تحلیل سنتیمنتال است که برگرفته از مالی رفتاری و مالی عصبی است. این نوع تحلیل به معامله گر این امکان را می دهید که در کمتر از 10 ثانیه هر بازاری را در هر تایم فریمی بتواند آنالیز و موقعیت های خرید یا فروش را به راحتی شناسایی کند.

ایشان همچنین افزود: معامله گرهای ما بدون استفاده از هیچ اندیکاتور، اسیلاتور، الگوهای کلاسیک و یا هارمونیک به راحتی و در کمتر از 10 ثانیه هر بازاری را آنالیز کرده و تا 70 درصد موفقیت در معاملات را می توانند کسب کنند.

ایشان در پاسخ به سوال نحوه آموزش شما و اینکه به چه شکل پشتیبانی می کنید، پاسخ دادند و گفتند:

معامله گرهای ما بعد از اتمام دوره آموزشی خود تا هر زمان که بخواهند توسط کوچینگ های تخصصی که برایشان به صورت هفتگی ( 4 روز در هفته ) برگزار می شود و به طور مستقیم با شخص بنده در ارتباط هستند، پشتیبانی می شوند و همین طور هر ماه برایشان مقالات تخصصی، ویدیوهای تخصصی، پادکست های صوتی به رایگان منتشر شده و امکان شرکت در هوش جمعی آکادمی به صورت کاملا رایگان را دارا می باشند.

ایشان در پایان صحبت های خود اشاره به یکی از مهمترین مزیت های آکادمی معامله گری بورس نسبت به سایرین کرده و گفتند: 

ما در این مجموعه به هیچ عنوان مالی کلاسیک یا انواع روش های تحلیلی مثل الیوت، گن، فیبونانچی، الگوهای هارمونیک یا کلاسیک، کندل استیک، چنگال اندروز، ایچیموکو و… به معامله گرانمان آموزش نمی دهیم، بلکه ما به آنها روش کسب سود از بازار و اینکه چه طور می توانند بدون هیچ ابزاری و تنها با نگاه کردن به خود قیمت، از بازار کسب درآمد کنند را آموزش می دهیم. در واقع ما آموزش معامله گری می دهیم نه تحلیل گری.

ایشان در پایان صحبت های خود اشاره به یکی از مهمترین مزیت های آکادمی معامله گری بورس نسبت به سایرین کرده و گفتند: ما در این مجموعه به هیچ عنوان مالی کلاسیک یا انواع روش های تحلیلی مثل الیوت، گن، فیبونانچی، الگوهای هارمونیک یا کلاسیک، کندل استیک، چنگال اندروز، ایچیموکو و... به معامله گرانمان آموزش نمی دهیم، بلکه ما به آنها روش کسب سود از بازار و اینکه چه طور می توانند بدون هیچ ابزاری و تنها با نگاه کردن به خود قیمت، از بازار کسب درآمد کنند را آموزش می دهیم. در واقع ما آموزش معامله گری می دهیم نه تحلیل گری.
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات