chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

معاملات بیتکوین

مدیر اجرایی گروه سرمایه گذاری نیویورک دیجیتال (NYDIG) می گوید: در سال 2021 بانک های ایالات متحده آمریکا معاملات بیت کوین را آزاد می کنند.

موسسات مالی و اعتباری ایالات متحده مشتاق هستند که وارد معامله رمز ارزها شوند و به زودی می توانند به مشتریان شان اجازه دهند بیت کوین را از طریق حساب های خود خریداری کنند. ممکن است دوران نامساعد بانک های آمریکایی  رمز ارز رو به پایان باشد.

بر اساس گزارش روز چهارشنبه شبکه خبری (CNBC) ، گروه سرمایه گذاری دیجیتال جدید با شرکت

خدمات اطلاعات ملی فیدلیتی، معروف به FIS ، همکاری کرده است تا چارچوبی را برای بانک های ایالات متحده  جهت ارائه خدمات معاملات رمزارز به مشتریانشان ارائه بدهد.

پاتریک سلز ، رئیس راه حل های بانکی گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک در شبکه سی ان بی سی

  اظهار کرد، که قبلاً چندین بانک در این برنامه ثبت نام کرده اند که اکثریت آنها موسسات مالی کوچکتر هستند. با این حال ، سلز افزود كه این شركت در حال مذاكره با بانك های بزرگ آمریكایی برای مشاركت در این برنامه است.

به گفته مدیر گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک هنگامی که بانک های کوچکتر شروع به کسب سود حاصل از پذیرش گسترده معاملات رمزارز خرده فروش می کنند ، ممکن است گروه های اصلی مانند بانک آمریکا و جی پی مورگان تشویق شوند وارد هیئت مدیره آن شوند. بانک BoA یکی از سرسخت ترین بانک های ضد رمز ارز در ایالات متحده است که غالبا با ارزش پیشنهادی بیت کوین (BTC) و رمز ارزها مخالفت می کند.

در بخشی از مشارکت و همکاری بین NYDIG و FIS، بانک های شرکت کننده قادر به ارائه معاملات رمزارزی مستقیم  از حساب های موجودشان برای مشتریان خود خواهند بود.

بانکها با  صدور مجوز معاملات رمزارز می توانند موسسات مالی و اعتباری ایالات متحده را  که درحال رقابت با پلتفرم هایی مثل  رابین هود، کوین بیس و اسکوار هستند، ببینند. همانطور که قبلاً کوین تلگراف  گزارش کرده بود ، حدود 9.5 میلیون مشتری در سه ماهه اول سال 2021 درپلتفرم رابین هود معامله رمز ارز انجام می دادند.

در واقع یان ژائو، رئیس گروه سرمایه‌گذاری نیویورک دیجیتال (NYDIG) اظهار کرد، درآمد کلانی که توسط پلتفرم هایی مثل رابین هود و کوین بیس گزارش می شد، اعتراض به بانک های ایالات متحده  بود تا اهداف معاملات  رمزارز خرده فروش خود را مشخص کنند. او اظهار داشت:

“این فقط بانک ها نیستند که فکر می کنند مشتریان شان بیت کوین می خواهند ، آنها می گویند” ما باید این کار را انجام دهیم تا بتوانیم داده ها و اطلاعات را ببینیم. ” آنها می خواهند سپرده های موجود در پلتفرم های کوین بیس ، گلکسی و کراکنز را ببینند.

موسسات مالی و اعتباری ایالات متحده آمریکا که معامله خرده فروشی رمزارز پیشنهاد می دهند، 180 درجه توافق بین موسسات مالی کشور درباره رمز ارزها را نقض می کنند.

افرادی مانند گلدمن ساکس و مورگان استنلی اخیراً اعلام کردند که قصد دارند بودجه بیت کوین به مشتریان سازمانی بدهند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + یازده =