میلیاردر معروف تیم دراپر می گوید، همه بیت کوین را قبول می کنند و قیمت آن در سال 2022 به 250 هزار دلار می رسد

میلیاردر معروف تیم دراپر می گوید، همه بیت کوین را قبول می کنند و قیمت آن در سال 2022 به 250 هزار دلار  می رسد

تیم دراپر بر این باور است که بیت کوین تا پایان سال 2022 با قیمت 250 هزار دلار معامله خواهد شد و بسیاری از شرکت ها آن را به عنوان روش پرداخت می پذیرند.

میلیاردر آمریکایی، تیم دراپر پیش بینی کرد که ارزش بیت کوین تا پایان سال 2022 به 250 هزار دلار می رسد. وی همچنین اظهار کرد که این رمز ارز  بزرگ، هسته اصلی کلیه فعالیت های مالی طی 20-30 سال آینده خواهد بود.

بیت کوین آینده دارد

تیم دراپر – یک سرمایه گذار بزرگ آمریکایی – دیدگاه صعودی خود را در مورد ارزش آینده بیت کوین با CNBC به اشتراک گذاشت. وی پیش بینی کرد علی رغم نوسانات موجود در بازار رمزارز، این دارایی دیجیتال تا پایان سال آینده به 250 هزار دلار می رسد.

علاوه بر این، دراپر گفت بسیاری از شرکت های بزرگ از Microsoft، Starbucks، PayPal و Home Depot الگوبرداری می کنند و بیت کوین را به عنوان روش پرداخت می پذیرند:

“حدود یک سال و نیم به این رمز ارز زمان بدهید بعد می بینید که تمام سهامداران خرد وارد پردازنده پرداخت بیت کوین بنام Opennode خواهند شد، بنابراین همه بیت کوین را قبول می کنند.”

این سرمایه گذار خاطرنشان کرد که فقط 21 میلیون بیت کوین می تواند در گردش باشد و این دلیل دیگری است که باعث افزایش ارزش آن می شود. وی پیش بینی کرد که این دارایی می تواند به اصلی ترین ابزار مالی جهان تبدیل شود و این امکان را دارد که از غول هایی مانند مایکروسافت و آمازون پیشی بگیرد.

دراپر، یک هودلر معروف بیت کوین است اما از پاسخ دادن به سوال میزبان خودداری کرد مبنی بر اینکه چه مقدار بیت کوین دارد یا این سوال که آیا او روی رمزارزهای دیگر هم سرمایه گذاری کرده است یا خیر.

علاوه بر این، این میلیاردر یادآور شد که ایلان ماسک یک “مرد درخشان” است اما با نظر ایلان ماسک در مورد دوج کوین مخالف است. دراپر به بسیاری دیگر از منتقدان رمزارز میم پیوست که فکر می کنند تنها خاصیت آن، ایجاد شادی در جامعه رمزارز است:

“باید چیزی در دوج کوین وجود داشته باشد زیرا همه ما را به خنده می اندازد اما هیچ مهندسی، روی آن کار نمی کند.”

او دوباره گفت

به نظر می رسد دراپر پشت سخنان او ایستاده است زیرا در ابتدا چنین پیش بینی قیمتی را در ابتدای سال 2020 ترسیم کرده است. با این حال، تنها تفاوت این است که در آن زمان، او ادعا کرد که ارزش بیت کوین در اوایل سال 2023 به 250،000 دلار می رسد.

در آن زمان، او فاش کرد که بازار سهام دیگر ظهور نمی کند و قصد دارد سبد دارایی خود را به جای آن به بازار رمزارز اختصاص دهد. بیت کوین در آنجا بازیگر بزرگی خواهد بود، و هنوز یک راه طولانی در پیش دارد، و به دلیل ویژگی های مثبت اش، توجه توده افراد را به خود جلب می کند:

”بیت کوین واحد پول انتخابی خواهد بود. جابجایی بیت کوین به آسانی امکان پذیر نیست، اما در نهایت، چنین خواهد شد. پس شما یک انتخاب خواهید داشت، و می گویید: ” آیا من می خواهم هر بار که کارت می کشم،  5/2 تا 4٪ به بانک کارمزد بپردازم، یا اینکه ارزی می خواهم که هزینه و کارمزد کمتر داشته باشد، باز، شفاف، جهانی باشد و به هیچ نیروی سیاسی وابسته نباشد. “

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉