chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

نقل قول دوقلوهای میلیاردر وینکلوس در مورد بیت کوین: “ما حداقل تا قیمت 500،000 دلار سهامداری می کنیم”

نقل قول دوقلوهای میلیاردر وینکلوس در مورد بیت کوین: "ما حداقل تا قیمت 500،000 دلار سهامداری می کنیم"

کامرون و تایلر وینکلووس هنوز نسبت به روند بیت کوین، دید صعودی دارند، و مدتی است که به عنوان طرفداران بزرگترین رمزارز جهان فعالیت می کنند. این دوقلوها پس از تاسیس یک شبکه اجتماعی و متهم کردن مدیر عامل فیس بوک، مارک زاکربرگ به سرقت ایده هایشان، به سرمایه گذار بزرگی در رمزارزها تبدیل شدند.

این دو فرد آمریکائی که با نام Winklevii شناخته می شوند، از مشهورترین افرادی بودند که در مراحل ابتدایی رمزارزها، وارد آن شدند و آنها از شرکت کنندگان کنفرانس 2021 بیت کوین هستند که در میامی برگزار می شود.

در دسامبر، تیلر پیشنهاد کرد اگر مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک، سرمایه گذاری در دارایی رمزارز را انتخاب کند، قیمت بیت کوین می تواند از ماه عبور کند و به مریخ برسد. چندین ماه بعد، تسلا صاحب 5/1 میلیارد دلار بیت کوین شد و همین موضوع باعث افزایش مداوم قیمت این رمز ارز گردید.

همانطور که مشخص شد، ماسک هنگامی که اعلام کرد تسلا در حال تعلیق پرداخت بیت کوین برای وسایل نقلیه خود است، به دلیل تأثیری که استخراج آن بر محیط زیست می گذارد، این صحبت باعث افت قیمت بیت کوین شد.

این میلیاردر مورد انتقادات بسیاری قرار گرفته است و به دلیل اینکه کاملاً از نفوذ خود بر سرمایه گذاران رمزارز آگاهی دارد، به دستکاری عمدی در قیمت بیت کوین متهم شده است. بیت کوین تلاش کرده است تا به بالاتر از 40000 دلار برسد، زیرا جهشی را تجربه کرده و به 64000 دلار رسیده است. ارزش این دارایی دیجیتال در روز یکشنبه چیزی بیش از 36000 دلار بود.

همانطور که در بالا ذکر شد، دوقلوهای Winklevoss خیلی زود وارد رمزارز شدند و علی رغم افت شدید بیت کوین، هنوز هم در سود بالایی هستند. آنها هشت سال پیش، هنگامی که ارزش این رمزارز تقریباً 150 دلار بود وارد آن شدند، و در کنفرانسی سخنرانی کردند، و به ده ها شرکت کننده در این کنفرانس گفتند که آینده برای بیت کوین است. ارزش خالص ترکیبی دارایی آنها در مجموع 6 میلیارد دلار است و این دارایی نشان می دهد که ایمان آنها به طور گسترده ای نتیجه داده است.

بیت کوین نسخه دوم طلا است

تایلر این بار با یک گروه از شرکت کنندگان صحبت کرد، بیت کوین را نسخه دوم طلا نامید و ادعا کرد که آنها سهامدار بلند مدت خواهند بود تا زمانی که ارزش هر بیت کوین به 500000 دلار برسد.

او گفت: “ما هنوز فکر می کنیم که خیلی زود است.” “ما فکر می کنیم بیت کوین نسخه دوم طلا است. این نسخه، بازار طلا را مختل می کند بنابراین ارزش بازار آن باید 10 تریلیون دلار یا بیشتر باشد، زیرا این رقم، ارزش بازار طلا است. حدود 1 تریلیون دلار بیت کوین، سرگردان است، ما با احتیاط می گوییم که حداقل 10 برابر قیمت فعلی خود می رسد. علی رغم رسیدن بیت کوین به قیمت 35000 دلار، احساس می شود که یک فرصت ناب خرید بلند مدت ایجاد شده است. “

“فکر می کنم با ارزش بازار 10 تریلیون دلار، هر بیت کوین 500000 دلار ارزش دارد و فکر می کنم این اتفاق می تواند در این دهه رخ دهد … ما حداقل تا 500000 دلار سهامداری می کنیم.”

کامرون افزود: “پایان آن هنوز واقعاً فرا نرسیده است.” “ما در یک دوازدهم راه هستیم. هنگامی که ما فکر خود را در ماه آگوست (سال گذشته) نوشتیم، بیت کوین 13000 دلار بود و به 64000 دلار رسید (در آوریل امسال).

اگرچه آنها خیلی زودتر از اکثر دارندگان بیت کوین وارد آن شده اند، اما تایلر از اینکه بیشتر نخریده ابراز پشیمانی کرد.

وی خاطرنشان کرد: “کاش زودتر می خریدیم، کاش بیشتر می خریدیم و همه می گویند مهم نیست چقدر داشته باشید”. “ما در آینده به امروز نگاه خواهیم کرد و خواهیم گفت” کاش 35000 دلار خریداری می کردیم.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 4 =