دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در تهران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس

 

آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی، در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در تهران شرکت کرده که نتایج فوق العاده ای برای این مجموعه داشته است. این نمایشگاه با حضوری کارگزاری های مطرح کشور، بانک ها و بیمه ها طی مدت 4 روز برگزار گردید که توانست روزانه چندین هزار نفر بازدید کننده را به خود جذب کند.

یکی از اقدامات جالبی که آکادمی در این نمایشگاه انجام داد، برگزاری مسابقات پانتومیم برای 5 شرکت کننده و اهدای جایزه 31000000 تومانی به شرکت کنندگان این مسابقه بود که  5 جایزه 6 میلیونی تومانی برای 5 نفر  و 10 جایزه 100 هزار تومانی برای 10 نفر در نظر گرفته شده بود.

هر گروه شرکت کننده در این مسابقه از دو نفر تشکیل می شد که یک نفر می بایست کلمه ای را که در ارتباط با بورس بوده و از آقای احمدرضا جبل عاملی دریافت کرده است را به انجام حرکات پانتومیم به دوست دیگر خود نشان دهد و شخص مقابل اگر به صورت صحیح حدس بزند، برنده خواهد شد.

این مسابقات توسط فاینکس TV نمایشگاه با کارگردانی آقای اهوازی صورت گرفت که به صورت مستقیم بر روی شبکه آپارات و اینستاگرام پخش می شد.

از دیگر اقدامات صورت گرفته در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه سخنرانی آقای احمدرضا جبل عاملی در مورد مجموعه آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی به درخواست فاینکس TV نمایشگاه بود که یکی از بهترین نتیجه این سخنرانی ایجاد همکاری با وزارت صنعت، معدن و تجارت بود.

در این نمایشگاه، علاوه بر کارشناسان آکادمی و آقای احمدرضا جبل عاملی، دانش پذیران وفادار دوره های قبلی که به موفقیت های چشم گیری دست یافته بودند به صورت افتخاری در این 4 روز حضور پیدا کرده و به ما در امر مشاوره و ایجاد فضای بهتر برای مراجعه کنندگان کمک کردند که در انتهای همین ویدیو از آنها تقدیر و تشکر به عمل آمد.

یکی از دستاوردهای این دوره برگزاری دوره آموزش معامله گری به جمعی از علاقه مندان بلافاصله بعد از نمایشگاه بود که در ساختمان آموزشی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

از اقدامات مهمی که در این 4 روز توسط غرفه آکادمی انجام گردید برگزاری 8 کلاس آشنایی با تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی بود که نتیجه آن آشنایی علاقه مندان به سیستم معاملاتی آکادمی و پاسخ گویی به سوالات بیش از 250 نفر بود.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − یک =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉