chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

نیک کارتر می گوید، ایلان ماسک شخص مناسبی برای رهبری بحث “بیت کوین پاک” نیست

نیک کارتر می گوید، ایلان ماسک شخص مناسبی برای رهبری بحث "بیت کوین پاک" نیست

کارتر پیشنهاد کرد، سیاست گذاران باید استفاده از شبکه های سبزتر و دوستدار محیط زیست را برای استخراج بیت کوین محلی مورد تشویق قرار دهند.

نیک کارتر از شرکت Castle Island Ventures بر این باور است تا آنجا که به جامعه بیت کوین مربوط می شود، ایلان ماسک شخص مناسبی برای رهبری بحث “بیت کوین پاک” نمی باشد.

او در گفتگو با تلویزیون بلومبرگ عنوان کرد، “جامعه رمزارزها و بیت کوین هنوز به ایلان ماسک با دیده شک و تردید نگاه می کند و آن ها با توجه به اینکه او با فروش بیت کوین در شغلش منافعی به دست می آورد، وی را فردی متنقاض و نامناسب برای این بحث می دانند. “

با این حال، کارتر با کنایه به تشکیل شورای استخراج بیت کوین، تأکید کرد که درخواست از استخراج کنندگان بیت کوین برای شفاف تر بودن در مورد منابع تامین انرژی مصرفی بیت کوین، پیشنهاد خوبی است.

وی خاطرنشان کرد: بیت کوین یک دارایی غیرمتمرکز است که در برابر مقررات بسیار مقاوم است. اگر بیت کوین را در یک حوزه قضایی ممنوع کنید، این قدرت هش فقط به یک حوزه قضایی جدید منتقل می شود. حتی اگر کشورهای مختلف آن را ممنوع کنند، حوزه های دیگری یافت می شود که از آن طرفداری کنند.

کارتر به جای ممنوعیت بیت کوین به دلیل مصرف انرژی، پیشنهاد می کند سیاستگذاران شبکه های سبزتری را برای استخراج بیت کوین ایجاد کنند.

کار استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی، خیلی پاک تر از  بسیاری از مصرف کنندگان صنعتی برق است. کارتر معتقد است به همین دلیل است که فکر شفاف تر شدن استخراج کنندگان در مورد نوع انرژی مورد استفاده آنها باعث توجیه کار آنها خواهد شد.

به نظر می رسد که کارتر در مورد “استفاده از بیت کوین برای پولشویی” متقاعد نشده است. وی با بیان اینکه دلار آمریکا خیلی بیشتر از بیت کوین برای اهداف غیرقانونی استفاده می شود، اظهار داشت: همیشه از هر سیستم پولی برای جرم استفاده می شود.

به گفته کارتر، مرتبط سازی بیت کوین با فعالیت های جنایی، نشان دهنده ی داشتن دیدگاهی از زاویه کنجکاوی است، ” ما دلار آمریکا را ممنوع نکردیم زیرا پابلو اسکوبار در زیرزمین خود انبوهی دلار داشت.”

شورای استخراج بیت کوین پس از جلسه ماسک و ماینرهای برجسته بیت کوین در آمریکای شمالی با همکاری مایکل سایلور، مدیرعامل MicroStrategy، تأسیس شد. سیلور در توئیتر گفت، هدف اصلی این شورا ترویج استفاده از انرژی شفاف و تسریع در ابتکارات پایداری انرژی در سراسر جهان است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 6 =