chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

هشدار چارت مستر CNBC: قیمت بیت کوین می تواند به 29 دلار برسد

افت بیت کوین در اخبار پرایس اکشن جبل عاملی

کارتر ورث می گوید، یک نگاه ساده به کاهش قیمت گذشته ی بیت کوین نشان می دهد که احتمال اصلاح 55٪ ی این ارز از بالاترین قیمت آن وجود دارد.

چارت مستر “” CNBC ادعا می کند که بیت کوین می تواند تا 29،000 دلار کاهش یابد و همچنان در حال تست کف حمایت فعلی خود مطابق با افت های گذشته اش است.

کارتر ورث، تکنسین ارشد بازار Cornerstone Macro، روز دوشنبه با حضور در بخش شبکه ی Fast Money، هشدار داد که کف بیت کوین ممکن است از قیمت فعلی آن خیلی پایین تر باشد.

کف قیمت بیت کوین خود را برای میانگین گیری انتخاب کنید

ورث با تجزیه و تحلیل تغییرات اخیر قیمت بیت کوین و مقایسه آن با کف قیمتی آن در گذشته، گفت که قیمت فعلی این رمز ارز، در حدود 45000 دلار، نشان دهنده ی قیمتی است که بالای یک محدوده ی حمایتی قرار دارد.

وی خلاصه کرد: “اگر قرار باشد قیمت این ارز 55 درصد پایین بیاید، پس در پایین ترین سطح حمایت قرار داریم.”

“من فکر می کنم ما در کف حمایتی قرار داریم – بیت کوین در حال تلاش است تا این کف حمایتی را از دست ندهد، اما فکر می کنم قیمت آن پایین تر می آید.”

افت 55 درصدی از بالاترین سطح خود به معنای پایین آمدن بیت کوین، تا محدوده ی دقیقاً بالاتر از 29،000 دلار است.

از نظر وورث، این یک نقطه مرجع مفید است، زیرا 55٪ ، میانگین هر افت بزرگ قیمت از 30٪ یا بیشتر از سال 2011 را نشان می دهد. با این وجود، همانطور که کاربران توییتر اشاره کردند، محاسبات وی شامل مواردی مانند افت 80٪ ی ازبالاترین قیمت آن در سال 2017 است- فرآیندی که بیش از یک سال طول می کشد

جدا از این موارد، میانگین افت آن تقریباً به 36٪ رسیده است – دقیقاً در جایی که بیت کوین در این هفته پایین آمده است.

بیت کوین بر اساس حرف های ایلان ماسک حرکت می کند

با توجه به تبلیغاتی که ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، کرده است، رفتار رسانه های اصلی بیت کوین و آلت کوین به گونه ای شده، که بار دیگر جانب احتیاط را گرفته است.

علاوه براین، انتخاب ترکیبی از ارزها در صرافی کوین بیس به این معنی است که حس رخ دادن این روند نزولی برای تحلیل گرانی وجود داشته که ماه ها در شوک سرعت رشد این صنعت به سر برده اند.

طبق گزارش Cointelegraph، تحلیلگران باتجربه ی محافل بیت کوین خیلی نگران این موضوع نیستند و این عدم نگرانی، روند ثبات قیمت و حتی نشانه هایی از صعود در بلند مدت را نشان می دهد.

روز دوشنبه، PlanB، خالق مدل قیمت سهام به جریان بیت کوین، تلاش کرد تا با توجه به ماجرای ایلان ماسک، تحلیلی ارائه دهد.

او با رسم یک نمودار توضیح داد که “بیت کوین در حال حرکت … با نوسانات فعلی، در قیمت 44 هزار دلار است و حجم معاملات آن بالا است، میانگین متحرک بیت کوین (میانگین متحرک 200 هفته ای و ارزش تحقق یافته) همچنان صعودی و رو به جلو است”.

ارزش تحقق یافته، نشان دهنده قیمتی است که بازار کلی بیت کوین، این رمز ارز را خریداری کرده اند و با وجود نوسانات اخیر، به رشد خود ادامه می دهد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =