چارتیکال | فوت پرینت | پرایس اکشن

هفته آینده شرکت استخراج بیت کوین Bitfarm، با مصرف 99٪ انرژی تجدیدپذیر برق، معاملات خود را در Nasdaq آغاز می کند

افت بیت کوین در اخبار پرایس اکشن جبل عاملی
هفته آینده شرکت استخراج بیت کوین Bitfarm، با مصرف 99٪ انرژی تجدیدپذیر برق، معاملات خود را در Nasdaq آغاز می کند

شرکت Bitfarm با مصرف بیش از 99٪ انرژی تجدیدپذیر برق آبی، به بزرگترین ماینر معاملاتی بیت کوین در آمریکای شمالی تبدیل خواهد شد.

شرکت استخراج بیت کوین مستقر در تورنتو، Bitfarms اعلام کرد که معاملات خود را در نزدک (Nasdaq) تحت عنوان” BITF” از 21 ژوئن آغاز خواهد کرد.

این شرکت پیامی را در توییتر به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که سهام مشترک آن دارای شرایط DTC است و همچنین لیست خود را در TSX Venture Exchange حفظ خواهد کرد.

مدیر عامل این شرکت، امیلیانو گرودزکی گفت: “درج کردن شرکت Bitfarms در نزدک، یک دستاورد مهم برای این شرکت است و پس از چندین سال توسعه و موفقیت، یک نقطه عطف مهم برای آن محسوب می شود.” “ما این شرکت را چهار سال پیش راه اندازی کردیم و به طور شفاف به پذیرش سرمایه گذاران نهادی بیت کوین و استخراج بیت کوین، اعتقاد و باور داشتیم.”

این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که فهرست شدن Bitforms در لیست نزدک، این شرکت را به بزرگترین استخراج کننده معاملات بیت کوین در آمریکای شمالی تبدیل خواهد کرد زیرا بیش از 99٪ از انرژی تجدیدپذیر برق استفاده می کند.

این شرکت به شما کمک می کند تا نگرانی های مربوط به مصرف انرژی استخراج بیت کوین را کاهش داده و همچنین تمرکززدایی از استخراج رمزارز را افزایش دهید و نگرانی در مورد توقف فعالیت ماینرها در چین را کم کنید.

مایکل سایلور، مدیرعامل MicroStrategy گفت: “افزایش تعداد ماینرهای عمومی بیت کوین و مهاجرت آنها به بورس های مستقر در ایالات متحده، نشان دهنده ی پذیرش گسترده تر بیت کوین و اشتیاق به مدل استخراج اثبات کار است.”

شرکت های استخراج کننده بیت کوین مانند Marathon Digital Holdings و Riot Blockchain قبلاً در فهرست Nasdaq درج شده اند و اکنون شرکت Bitfarm نیز به این لیست کوتاه پیوسته است.

Bitfarms در سال 2019 فعالیت های استخراج خود را در کبک گسترش داد و امسال به شرکت Barry Silber’s DCG، شرکت مادر اصلی Grayscale، و شرکت تابعه Foundry USA Pool پیوست که این موضوع به افزایش 15٪ درصدی نرخ هش ریت عملیاتی آن کمک کرد.

گرودزکی گفت: “ما افتخار می کنیم که در زمینه تعیین بالاترین استانداردها برای خود و فعالیت های استخراج خود در این صنعت پیشرو هستیم و به یکی از معتبرترین بورس های سهام جهان صعود می کنیم.” “با رسیدن به این نقطه عطف، ما هیجان بیشتری داریم که شرکت ما در مرحله بعد به کجا خواهد رسید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =