chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

همه چیز درباره السالوادور و کنفرانس Electric Bitcoin 2021

همه چیز درباره السالوادور و کنفرانس Electric Bitcoin 2021

فرانسیس سوارز، معروف به “شهردار بیت کوین” روز جمعه، به عنوان اولین شهردار، میزبان یک کنفرانس بزرگ در مورد بیت کوین بود و این کنفرانس رکورد زد. اطلاعیه پیش از این رویداد، که رکورد بازدید شبکه های اجتماعی شهر را به خود اختصاص داد (7 میلیون بازدید در کمتر از 24 ساعت) چهره های شناخته و معروف بیت کوین از مایکل سایلور تا جک دورسی، برادران وینکلووس و حتی فلوید می ویدر جونیور را درگیر خود کرد.

در این کنفرانس که میزبان بیش از 1000 شرکت و 150 سخنران بود، بیش از 50،000 شرکت کننده خانگی حضور داشتند، از جمله 19،000 “نهنگ” که با توجه به تعداد کوپن فروخته شده این آمار بدست آمد. نیویورک تایمز این رویداد را به عنوان ترکیبی عجیب از تجارت و خوشگذرانی، هزاران میلیونر و صدها مشروبات الکلی و جمعیت فوق العاده بزرگی گزارش می دهد که به نظر می رسد نقطه پایان “ویروس کرونا” باشد.

مبارزه بیت کوین در آفریقا

در حالی که کامرون وینکلوس (که برای شوخی تی شرت فدرال رزرو را پوشیده بود)، سایلور، درو آستین و بسیاری دیگر از سخنرانان به نوبه خود از بیت کوین به عنوان یک آیین دیجیتال غیر قابل توقف استقبال کردند، مدیر عامل توییتر، جک دورسی، از رنجهای شهروندان آفریقای غربی مانند نیجریه و غنا صحبت کرد که اهرم مالی آنها به دست دولت فاسد خود، نابود شده است و دولت این کشور، بیت کوین را سرکوب می کند در حالیکه بیت کوین به سرعت به یک راهکار فرار از فقر ناشی از سیاست تبدیل می شود.

یکی از مهمترین نکات قابل توجه در این کنفرانس، کلیپ ویدیویی از نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور بود که اخیراً بیت کوین را به عنوان یک پیشنهاد قانونی معرفی کرد – و این کشور را به عنوان اولین کشور در تاریخ جهان برای قانونی کردن بیت کوین معرفی کرد.

رویاهای بزرگ میامی

 شهردار میامی، فرانسیس سوارز، قصد دارد هوش مصنوعی بیوفناوری، رمزارز را برای شهر خود انجام دهد. در مصاحبه با Squawk Box، این شهردار پر انرژی اعتراف کرد بیت کوین و اتریوم دارد، برنامه های آینده را برای شهر میامی و اینکه وی چگونه می خواهد شهر پر جنب و جوش را در صف مقدم پیشرفت های فناوری قرار دهد، بیان کرد.

سوارز پس از آنكه جو بایدن، رئیس جمهور آمریكا، سرمایه گذاری به ارزش 3/1 میلیارد تریلیون دلار را اعلام كرد، با پیش بینی رخ دادن موج تورم، برای خود کوین خریداری كرد.

در حال حاضر این شهر قصد دارد پرداخت مردم را با رمزارز انجام دهد، پرداخت مالیات با رمزارز را بپذیرد و خریدهای انجام شده با رمزارز را به صورت عادی انجام دهند.

با انرژی، آشفتگی و سر و صدا و تعهدات مختلف برای سوق دادن بیت کوین به جلو، مشخص است که اوقات خوبی نیز برای بیت کوین بوجود خواهد آمد زیرا آرام آرام مورد پسند قدرتمندان در سراسر جهان قرار می گیرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =