شناسایی حرکت آینده قیمت با استفاده از تحلیل سنتیمنتال ( ۷۰ درصد )| ویدیو شماره ۱۶

16-چند نمونه مثال از شناسایی حرکات آینده قیمت با احتمال بیش از 70 درصد | آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی
چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

در این ویدیو احمدرضا جبل عاملی با استفاده از تحلیل سنتیمنتال به شما نشان می دهد که چه طور می توانید خیلی ساده و در کمتر از ۱۰ ثانیه، موقعیت های با احتمال ۷۰ درصد به بالا را تشخیص دهید. حتما این ویدیو ارزشمند را مشاهده بفرمایید.

مثال از شناسایی حرکات آینده قیمت با احتمال بیش از ۷۰ درصد با استفاده از تحلیل سنتیمنتال

در این ویدیو آموزشی قصد داریم به شما نشان دهیم که چطور خیلی ساده و راحت و با استفاده از علم تحلیل سنتیمنتال، موقعیت های معاملاتی با احتمال ۷۰ درصد به بالا را شناسایی می کنیم که برای معامله کردن مناسب باشند.

احتمالا تا به حال تحلیل فاندامنتال یا بنیادی و تحلیل تکنیکال به گوش شما خورده باشد یا شاید همین حالا در حال استفاده از آن باشید.

اما بهتر است بدانید که ما در دنیای معامله گری نوع دیگر از تحلیل را هم داریم که به نام تحلیل سنتیمنتال معروف است و برگرفته از مالی رفتاری و مالی عصبی است و فوق العاده قدرتمندتر و ساده تر از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال است.

قدرت، سادگی و سوددهی تحلیل سنتیمنتال اصلا قابل قیاس با دو روش تحلیلی دیگر یعنی فاندامنتال و تکنیکال نیست.

در واقع این دو نوع تحلیل بر پایه مالی کلاسیک هستند و کسانی که با استفاده از اندیکاتور ها و یا اسیلاتورها که همواره عقب تر از قیمت هستند و به قول معروف سایه قیمت محسوب می شوند آینده قیمت را تشخیص می دهند، تحلیل گر هستند نه معامله گر.

تحلیل گر در واقع بر اساس آنچه که در گذشته قیمت اتفاق افتاده است، آینده آن را با احتمال بسیار پایین پیش بینی می کند اما هرگز معامله نمی کند چون اطمینانی به آن ندارد یا اگر معامله کند نمی تواند به صورت مستمر کسب درآمد کند.

اما معامله گری که با استفاده از تحلیل سنتیمنتال در بازار بورس معامله می کند، در کمتر از ۱۰ ثانیه و بدون استفاده از هیچ اندیکاتور یا اسیلاتور و یا هر روش دیگری، می تواند هر بازاری را آنالیز و در صورت تمایل معامله کند.

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس بازار بورس بشنوید.

1

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 122 مگابایت - 15 مگابایت
زمان فایل صوتی : 10 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست