هشتگ های داغ:

آشنایی بیشتر با تحلیل سنتیمنتال | ویدیو شماره 17

آشنایی بیشتر با تحلیل سنتیمنتال

در این ویدیو آموزشی شما آشنایی بیشتری با تحلیل سنتیمنتال خواهید داشت.

حتما تا به حال شنیده اید که معامله گران  آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی از هیچ روش تحلیل تکنیکال ( مالی کلاسیک ) اعم از:

انواع و اقسام الیوت، گن، چنگال اندروز، بیل ویلیامز، هیکن آشی، ایچیموکو، الگوهای هارمونیک، الگوهای کلاسیک و… استفاده نمی کند و همین طور از هیچ ابزار تحلیل تکنیکال مثل : فیبنانچی، کندل استیک، انواع و اقسام اندیکاتور و اسیلاتور و… .

معامله گران ما فقط با استفاده از تحلیل سنتیمنتال و در کمتر از 10 ثانیه بدون استفاده از هیچ ابزار و یا روش تحلیلی دیگری، هر بازاری را می توانند آنالیز کنند و متوجه شوند که آیا در آن بازار خریدار هستند یا فروشنده و یا باید صبر کنند تا موقعیت بهتری شکل بگیرد.

تحلیل سنتیمنتال توانسته است تا الان رضایت خاطر تمام کسانی که تا به حال در دوره های آموزشی ما شرکت کرده اند را کسب کند که می توانید از بخش نظرات و تجربیات دیگران، این مورد را ببینید.

این نوع تحلیل کاری به گذشته قیمت ندارد و بر اساس اتفاقاتی که همین لحظه در بازار مورد نظر در حال وقوع است پروسه آنلایز را انجام میدهد. در واقع شما را با معامله گران بزرگ و موثر بازار همراه می کند و به شما می گوید که چه طور همان معامله ای را انجام دهید که آنها در حال انجام آن هستند.

توضیحات بیشتر و تکمیل تر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، مدرس و معامله گر تحلیل سنتیمنتال بشنوید.

 

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات