آشنایی بیشتر با تحلیل سنتیمنتال | ویدیو شماره ۱۷

روش اکادمی معامله گری بورس جبل عاملی در ارتباط با نحوه ترید کردن
چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

تحلیل سنتیمنتال در واقع روشی است که آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی برای اولین بار آموزش آن را به صورت بین المللی شروع کرده است و از مزایای شگفت انگیز آن می توان به سوددهی، قدرت، آرامش خاطر، انعطاف پذیر، قابل استفاده در تمام بازار ها و در تمام تایم فریم ها و… دانست. حتما این ویدیو را جهت آشنایی بیشتر ببینید.

آشنایی بیشتر با تحلیل سنتیمنتال

در این ویدیو آموزشی شما آشنایی بیشتری با تحلیل سنتیمنتال خواهید داشت.

حتما تا به حال شنیده اید که معامله گران  آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی از هیچ روش تحلیل تکنیکال ( مالی کلاسیک ) اعم از:

انواع و اقسام الیوت، گن، چنگال اندروز، بیل ویلیامز، هیکن آشی، ایچیموکو، الگوهای هارمونیک، الگوهای کلاسیک و… استفاده نمی کند و همین طور از هیچ ابزار تحلیل تکنیکال مثل : فیبنانچی، کندل استیک، انواع و اقسام اندیکاتور و اسیلاتور و… .

معامله گران ما فقط با استفاده از تحلیل سنتیمنتال و در کمتر از ۱۰ ثانیه بدون استفاده از هیچ ابزار و یا روش تحلیلی دیگری، هر بازاری را می توانند آنالیز کنند و متوجه شوند که آیا در آن بازار خریدار هستند یا فروشنده و یا باید صبر کنند تا موقعیت بهتری شکل بگیرد.

تحلیل سنتیمنتال توانسته است تا الان رضایت خاطر تمام کسانی که تا به حال در دوره های آموزشی ما شرکت کرده اند را کسب کند که می توانید از بخش نظرات و تجربیات دیگران، این مورد را ببینید.

این نوع تحلیل کاری به گذشته قیمت ندارد و بر اساس اتفاقاتی که همین لحظه در بازار مورد نظر در حال وقوع است پروسه آنلایز را انجام میدهد. در واقع شما را با معامله گران بزرگ و موثر بازار همراه می کند و به شما می گوید که چه طور همان معامله ای را انجام دهید که آنها در حال انجام آن هستند.

توضیحات بیشتر و تکمیل تر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، مدرس و معامله گر تحلیل سنتیمنتال بشنوید.

 

1

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی تصویری و صوتی
حجم فایل ها : 320 مگابایت - 10 مگابایت
زمان فایل صوتی : 6 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست