رفتارشناسی معامله گران موثر حاظر در بازار بورس یعنی چه ؟ | ویدیو شماره ۲۲

رفتارشناسی معامله گران حاظر در بازار یعنی چه؟ | آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی
چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

در تحلیل سنتیمنتال هیچ تمرکزی بر ابزارهایی مثل اندیکاتور، اسیلاتور و … نیست و ما کاری به گذشته قیمت نداریم. در واقع ما بر اساس رفتارشناسی معامله گران موثر در بازار که همین حالا در فعالیت هستند و همین حالا در حال تاثیر گذاری بر بازار هستند، تصمیم می گیریم.

رفتارشناسی معامله گران موثر حاظر در بازار بورس یعنی چه ؟

در این ویدیو در مورد نحوه رفتارشناسی معامله گران موثر حاظر در بازار بورس صحبت خواهیم کرد. همانطور که بارها در مورد آن صحبت شده، در روش تحلیل سنتیمنتال هیچ توجه و تمرکزی بر روی گذشته و اتفاقاتی که در آن افتاده نیست.

بلکه بدون هیج توجه ای و بدون هیچ پرده ای ما مستقیما روی خود معامله گران حاظر در بازار کار می کنیم. در واقع بررسی می کنیم که این معامله گرانی که پول، سرمایه و تصمیمات آنها بر بازار تاثیر مستقیم دارد، در حال حاظر به چه صورت در بازار حضور دارند.

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس تحلیل سنتیمنتال بشنوید.

1

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی تصویری و صوتی
حجم فایل ها : 654 مگابایت - 19 مگابایت
زمان فایل صوتی : 14 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست
بخش ارائه فرصت های مناسب معاملاتی بازار داخلی راه اندازی شد. جهت دیدن این بخش کلیک بفرمایید ( این بخش تا مدت محدودی رایگان و عمومی است )فرصت های معاملاتی
+