ورود در تایم فریم پایین

ورود در تایم فریم پایین

ورود در تایم فریم پایین موضوع این مقاله آموزشی است.

یکی از این ها لبه ها هستند … و یا چند کندل هستند که در مقابل یک سطح قیمت قرار می گیرند و سطح حمایت یا مقاومت کوتاه مدت را ایجاد می کنند.

بله، شما می توانید این را در تمام تایم فریم ها پیدا کنید، اما آنها در تایم فریم های پایین تر، به دقت تیک هستند.

من عاشق لبه ها به عنوان یک نقطه ورود هستم، زمانی که آنها در ناحیه ستاپ رنج سایدوی مدنظر من رخ می دهند، ورود کم ریسک را پیشنهاد می کنند.

سطح کلیدی در متن بازار آکادمی پرایس اکشن جبل عاملی

تصویر 1: قیمت به سطح لبه قبلی پولبک می زند.

برخی از نکات کلیدی که باید برداشته شود:

  1. فقط به توالی قیمت بالا نگاه نکنید. درواقع می بایست از منظر مردم به موضوع نگاه کنیم، این مهم نه تنها برای این مقاله مهم است، بلکه برای هر نمودار قیمت در هر مقاله و ویدیوی من مهم است.

این یکی از مفاهیم اصلی است که تمام رویکرد من را تعیین می کند – این حرکت قیمت نتیجه تصمیم و عمل معامله گر در بازار است و بهترین نقطه ورود برای حرکات قیمت در تایم فریم پایین است.

ورود در لبه بالا را تشریح کنید.

در تصویر 1 در کندل نزولی بلند و کشیده A (اسپایک)، معامله گرانی هستند که تصمیم به short می کنند. منظور ما معامله گرانی هست که بتازگی short کرده اند. نیاز نیست که خودتان را در مورد اینکه چرا short کرده اند توجیه کنید، فقط همین که بدانید در این موقعیت short کرده اند کافیست.

در اکثر موقعیت های معاملاتی، معامله گران وارد معامله می شوند به امید اینکه سود خواهند کرد. آنها به امید اینکه بسرعت دنبال چنین حرکات شارپی وارد سود بشوند معامله می کنند.

زمانی که قیمت در کندل های بین B و C استال کرده و تمایلات نزولی به صعودی درمحدوده استال دیده میشه، این معامله گران در خصوص رفتار قیمت و سناریوی بعدی چه چیزی در ذهنشان متصور هستند؟

زمانی که این معامله گران، کندل نزولی C را می بینند خوشحال می شوند که درست پیش بینی کرده اند. اما هنگامی که فشار صعودی، کندل D با HI جدید بالاتر ایجاد می کند، آرزوهای آن ها نقش بر آب می شود. اما آنها با کندل های صعودی بعدی هم بر روی معامله خود پافشاری می کنند و به این امید که مجددا این کندل ها نزولی شوند از معامله خارج نمی شوند.

درد معامله گران زمانی که قیمت لبه استال را بریک آوت می کند و استاپ آنها زده شده و از معامله خارج می شوند بیشتر می شود و اینجاست که با استاپ خوردن آنها، ما وارد معامله Long می شویم.

در پرایس اکشن، چنین مفهومی به تمام موقعیت های مشابه در تمامی تایم فریم ها تعمیم داده می شود و فقط مقیاس زمانی آن متفاوت خواهد بود.

  1. لطفا توجه داشته باشید که تصویر زیر مربوط به تایم فریم پایین است نه تایم فریم ترید و ستاپ را در این تایم فریم نخواهید دید و شما نمی توانید در هر بریک آوتی به معامله ورود کنید. می بایست در موقعیت های مناسب و صحیح به معامله ورود کنید.

ورود در تایم فریم پایین آکادمی پرایس اکشن جبل عاملی

تصویر2: تایم فریم پایین در همان موقعیت معاملاتی تصویر 1

مجددا به این حقیقت توجه کنید که ورود به معامله فقط بر اساس ستاپ معاملاتی در تایم فریم ترید می بایست باشد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 10 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉