ورکشاپ بررسی موقعیت های معاملاتی بازار داخلی و خارجی

چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

در این ورکشاپ احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس تحلیل سنتیمنتال به بررسی بازار داخلی و خارجی می پردازد و بهترین موقعیت های معاملاتی را جهت انجام معامله گلچین می کند.

معرفی ورکشاپ 

بررسی موقعیت های معاملاتی بازار داخلی و خارجی

همانطور که حتما مطلع هستید یکی از بخش های کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال، برگزاری ورکشاپ بررسی موقعیت های معاملاتی بازار داخلی و خارجی در روزهای یکشنبه هر هفته است. در این ورکشاپ مدرس دوره، با استفاده از همان مطالبی که به شما معامله گران عزیز آموخته است به بررسی بازار داخلی و خارجی پرداخته و بهترین موقعیت های معاملاتی را گلچین و معامله می کند.

این ورکشاپ هر هفته در روز های یک شنبه برگزار می شود و مختص به دانش پذیران دوره تحلیل سنتیمنتال می باشد. عزیزان می توانند ویدیو ضبط شده هر ورکشاپ را 24 ساعت بعد از برگزاری کلاس، در پروفایل خود مشاهده کنند.

نمونه برگزار شده ورکشاپ بررسی موقعیت های معاملاتی بازار داخلی و خارجی

نمونه شماره 1

نمونه شماره 2

نمونه شماره 3

دسترسی شما غیر فعال است. به همین علت لینک ورود نمایش داده نمی شود!

اگر تمایل به شرکت در کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال ( تمامی ورکشاپ ها )  را دارید، ابتدا می بایست از طریق دکمه زیر وارد بخش هوش جمعی شده و اشتراک این بخش را دریافت نمایید. قابل ذکر است که اشتراک بخش هوش جمعی به صورت مادام العمر رایگان می باشد.

0

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 50 مگابایت
زمان فایل صوتی : 20 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست