chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

ویتالیک بوترین، 7/6 میلیارد دلار توکن شیبا به سهامداران بلند مدت بخشنده اهدا کرد

دوج کوین- پرایس اکشن جبل عاملی

ویتالیک بوترین در پاسخ به “سخاوت” “انجمن داگ توکن” تقریباً نیمی از توکن های شیبا را به آنها اهدا کرد.

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، تقریباً نیمی از توکن های شیبا را در پاسخ به “سخاوت” انجمن داگ توکن اهدا کرد.

در بیانیه ای که در 16 ماه می ارائه شده است. ویتالیک بوترین توضیح داد که چرا با تأکید بر “سخاوت” “انجمن داگ توکن” تصمیم به اهدای 6/7 میلیارد دلار از توکن های شیبا اینو دارد.

“من واقعاً تحت تاثیر کمک های مالی اخیر انجمن داگ توکن قرار گرفته ام! بسیاری از افراد وفادار وجود دارند که سخاوت و تمایل خود را نشان داده اند. و این افراد نه تنها بر سود خود تمرکز می کنند بلکه به بهبود کلی جهان علاقه مند هستند. من از همه کسانی که با جدیت این کار را انجام می دهند حمایت می کنم. “

در 12 ماه می به طور ناگهانی، روند صعودی بازار پایان یافت. زیرا بوترین، تریلیون ها توکنی که توسط سازندگان شیبا هدیه گرفته بود فروخت و سود آن را به خیریه اهدا کرد.

بنیانگذار اتریوم گفت

که او تصمیم دارد 90٪ باقیمانده توکن های شیبای خود در کیف پول اش را بفروشد. و 10٪ باقیمانده را برای اهداف خیرخواهانه اختصاص دهد. وی افزود که موسسات خیریه ی باارزشی همانند CryptoRelief  ، -یک سازمان خیریه هندی متمرکز بر حمایت مالی علیه بیماری کووید – به عنوان دریافت کنندگان بالقوه ی این هدیه در نظر گرفته می شوند.

بوترین خاطرنشان كرد كه نگهداری کوین های اهدا شده به وی، به دلایل امنیتی گزینه ی مورد نظر او نبوده. و افزود كه او می خواهد از حدس و گمان های عصبانی كه می تواند ناشی از معاملات وی در آینده با داگ توکن ها باشد جلوگیری كند.

وی همچنین از مردم خواست که دیگر هیچ توکنی به او اهدا نکنند. زیرا او نمی خواهد “منبع قدرت آن توکن” باشد.

قیمت توکن های شیبا اینو، به بالا پرتاب شد. زمانی که در هفته گذشته، در میان محبوبیت رو به رشد دوج کوین و سایر داگ کوین ها، شیبا در لیست بایننس قرار گرفت. افزایش معاملات توکن میم- canineبه دلیل افزایش ناگهانی کامزدهای شبکه اتریوم مورد سرزنش قرار گرفته است. که در 12 می به بالاترین میانگین 70 دلار رسیده است.

در زمان نوشتن گزارش، SHIB در آخرین سقوط رمز ارزها. ناشی از احساسات ضد بیت کوین بیان شده توسط حساب توییتر ایلان ماسک، 7 درصد در 24 ساعت عقب نشینی کرده است.

بیت کوین طی 24 ساعت گذشته 7 درصد عقب نشینی کرده و به 44،600 دلار رسیده است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =