chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

ویتالیک بوترین اعلام کرد که ایمن کردن شبکه های بلاکچین با الگوریتم اثبات سهام، یک “راه حل” مفید برای برطرف کردن مشکلات زیست محیطی اتریوم است

ویتالیک بوترین اعلام کرد که ایمن کردن شبکه های بلاکچین با الگوریتم اثبات سهام، یک "راه حل" مفید برای برطرف کردن مشکلات زیست محیطی اتریوم است

برای انتقال زنجیره اتریوم به مدل اثبات سهام، خطر زیادی وجود دارد.

ویتالیک بوترین، بنیان گذار اتریوم در کنفرانس برگزار شده روز گذشته، اعلام کرد که انتقال شبکه اتریوم به سازوکار اجماع اثبات سهام در آینده  “راه حلی” برای برطرف کردن مشکل مصرف بی رویه انرژی بلاکچین است که اخیرا منتقدان در مورد این مشکل صحبت کرده اند و به استفاده از این سازکار توصیه و تشویق کرده اند.

طی مصاحبه ای که در کنفرانس مجازی StartmeupHK در هنگ کنگ برگزار شد، بوترین گفت با اینکه مدل اثبات سهام نسبت به مدل فعلی اثبات کار اتریوم “هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار داد و کمتر مورد بررسی قرار گرفته”  اما این سازوکار می تواند مصرف انرژی زنجیره را بیش از 10،000 برابر کاهش دهد.

این اظهارات در حالی صورت گرفت که اخیرا انتقادات زیادی از تأثیرات زیست محیطی فناوری بلاکچین توسط برخی از طرفداران قبلی این فناوری صورت گرفته است – برخی از این منتقدان شامل ایلان ماسک بنیانگذار شرکت تسلا می باشد که اخیراً در مورد توقف قبول پرداخت بیت کوین توسط شرکت خودروسازی خود خبر داد و بیان کرد که او نمی تواند استفاده از سوخت های فسیلی را برای استخراج بیت کوین مورد تشویق قرار دهد. او همچنین خواستار افزایش کارایی چندین معیار اصلی دوج کوین شد.

بوترین به طور مستقیم در پستی در وبلاگ خود به نظرات ارائه شده مختلف در مورد مشکل مقیاس پذیری این رمز ارزها پاسخ داد. او گفته بود که تلاش برای مقیاس پذیری بلاکچین راحت نیست و نمی توان پارامترهای بلاک هر شبکه را تغییر داد.

ویتالیک: مقیاس پذیری بلاکچین محدودیت هایی دارد (و به همین دلیل شما نمی توانید به راحتی ” اندازه بلاک هر شبکه را 10 برابر افزایش دهید”).

اوایل ماه جاری، بوترین همچنین اعلام کرد که استفاده مداوم بیت کوین از مدل اثبات کار به این معنی است که این زنجیره، که در حال حاضر بزرگترین زنجیره جهان است، سرانجام توسط اتریوم “پشت سر خواهد گذاشت” زیرا کاربران به طور فزاینده ای به گزینه های کارآمدتر و سازگار با محیط زیست نیاز دارند – پدیده ای که به گفته وی “ممکن” است باعث شود که اتریوم درنهایت از بیت کوین و بزرگترین دارایی دیجیتال پیشی بگیرد.

در نهایت، به نظر می رسد بوترین با منتقدان بلاکچین، در مورد نیاز شبکه ها به استفاده از مدلهای جدیدتر و کارآمدتر موافق است – به خصوص که حجم زنجیره رشد می کند و به یک شبکه محاسباتی کاملاً مورد اعتماد تبدیل می شود.

” چیزی که ما در حال ساخت آن هستیم فقط یک بازی نیست. بخش مهمی از یک عصر جدید است.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 14 =