ویتالیک بوترین در یک مستند جدید درباره اتریوم، نقش بازی می کند

ویتالیک بوترین در یک مستند جدید درباره اتریوم، نقش بازی می کند پرایس اکشن جبل عاملی

ویتالیک بوترین در یک مستند جدید درباره اتریوم، نقش بازی می کند:

مستندی بنام Ethereum: the Infinite Garden”. در تلاش است تا 750 اتریوم از طریق سایت سرمایه گذاری جمعی رمزارز Mirror برای ساخت این مستند جمع آوری کند.

یک تیم سازنده ی فیلم مستند، در حال کار بر روی اولین مستند طولانی درباره اتریوم است. و آنها به دنبال کمک های مالی از طریق اتریوم برای تأمین بودجه این مستند هستند.

در مستند “Ethereum: the Infinite Garden”. مصاحبه هایی با افراد مختلف درگیر در توسعه ی این دنیای کامپیوتری (اتریوم) خواهد شد. از جمله افراد مصاحبه شونده در این مستند شامل خالق شبکه اتریوم. ویتالیک بوترین و آیا میاگوچی، مدیر اجرایی بنیاد اتریوم است.

شرکت Optimist، تولید کننده فیلم، حامی ساخت این مستند است و کری وپرین تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. زاک اینگراسی و کریس تمپل، به طور مشترک، کارگردانی آن را بر عهده دارند. وپرین و اینگراسی پیش از ورود به این پروژه، از فضای رمزارز آگاهی داشتند. اما گفتند مصاحبه هایی که برای این فیلم انجام داده اند واقعاً آنها را به طرفداران اتریوم تبدیل کرده است.

قرار است بودجه این مستند، با جمع آوری 750 اتریوم (حدود 5/1 میلیون دلار با قیمت امروز) تا جمعه، 16 ژوئیه در Mirror تامین شود. تا زمان نوشتن این گزارش، 67 نفر در مجموع 3/60 اتریوم را برای بودجه این مستند کمک کرده اند.

از نظر سازندگان فیلم، سرمایه گذاری جمعی از طریق رمزارز. معتبرترین روش برای جمع آوری سرمایه برای فیلم است. زیرا به اعضای جامعه امکان مشارکت در تولید این مستند را می دهد. و افراد می توانند نتیجه پروژه را که در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است، شکل دهند.

اینگراسی گفت: “من فکر می کنم این کار بسیار هیجان انگیز است که یک DAO  (یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز) می تواند تهیه کننده اجرایی ما باشد.” “این اولین بار است که چنین کاری برای یک فیلم اتفاق می افتد. مطمئناً تهیه کننده اجرایی، شخصی از این جامعه خواهد بود. به همین دلیل ما می خواستیم مردم جامعه را هر چه زودتر درگیر کنیم. “

توکن های غیر مثلی (NFT)  که توسط هنرمند رمزارز  pplpleasr طراحی شده برای خرید در Mirror در دسترس است، که خرید هر یک از آنها، میزان مشارکت در این پروژه را نشان می دهد.

مورگان بلر، یکی از خالقان Libra که در حال حاضر سرمایه گذار NFX است. تیم Optimist را به بوترین متصل کرد.

بلر گفت: “من همیشه فکر می کردم که بوترین شایسته است که داستان خود را در آن جا ارائه دهد. کل تیم اتریوم بسیار خالص، معتبر، مهربان و شگفت انگیز هستند. ” وی افزود:

“اگر برای اولین بار درباره اتریوم یاد می گیرید و در رمزارزها درگیر نیستید، لزوماً آن طرف را نمی بینید. اما من همیشه فکر می کردم اگر دنیا قادر است به نوعی قلب و افکار پشت آن را ببیند و بفهمد که این همه از کجا ناشی می شود، مردم هم آن را درک می کنند و هم حمایت بیشتری می کنند. “

وپرین گفت که این تیم امیدوار است این فیلم را در یک جشنواره بزرگ فیلم در سال 2023 به نمایش بگذارد و احتمالاً پخش آن در پلتفرم های بزرگ را دنبال خواهد کرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉